Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mirosław Kaźmierczak - Spartanin


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Piano079

Piano079

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 270 postów

Fajny artykuł znowu z Onetu:

 

http://eurosport.one...c-w-domu/r9j88w

 

I jeszcze filmik:

 

https://www.youtube....h?v=Sz5qV3y71ME

 


  • 0

#2
Beast Mode #1 (HSW)

Beast Mode #1 (HSW)

    De Nekst Best

  • Użytkownik
  • 38 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

Mój trener :) Niestety taka prawda, ja równiez nie moge już tam trenować bo nie jeździłem na zawody tylko sobie trenowałem... Przedtem było tam mnóstwo osób, małe dzieci, ja z kolegami, dziewczyny gimnastyczki no ogólnie każdy przedział wiekowy w zasadzie. Ostatnio chciałem pojechać bo mi byłu głupio że przez szkołe dawno nie przyjeżdżałem z zawsze to z Mirem o czymś rozmawialiśmy no i myśle pojade a tu sie okazuje, że nie moge bo jakiś zawistny baran zabronił trenować tam wszystkim i mogą teraz tylko oficjalni zawodnicy czyli ok. 8 osób ... 


  • 0

#3
xxAxusxx

xxAxusxx

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów
Piano079 uprzedziłeś mnie :) też chciałem to zalinkować, bo artykuł zrobił na mnie spore wrażenie. A forma Pana Mirosława...tu chyba nie trzeba nawet nic komentować ;) 
  • 0

#4
Piano079

Piano079

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 270 postów

Mój trener :) Niestety taka prawda, ja równiez nie moge już tam trenować bo nie jeździłem na zawody tylko sobie trenowałem... Przedtem było tam mnóstwo osób, małe dzieci, ja z kolegami, dziewczyny gimnastyczki no ogólnie każdy przedział wiekowy w zasadzie. Ostatnio chciałem pojechać bo mi byłu głupio że przez szkołe dawno nie przyjeżdżałem z zawsze to z Mirem o czymś rozmawialiśmy no i myśle pojade a tu sie okazuje, że nie moge bo jakiś zawistny baran zabronił trenować tam wszystkim i mogą teraz tylko oficjalni zawodnicy czyli ok. 8 osób ... 

Porażka naszego fantastycznego systemu... Takie rzeczy jak się czyta/słyszy po raz kolejny nasuwają myśli typu "że też człowiek musiał się urodzić w takim zje....nym kraju..."

Ale niestety tak nasza rzeczywistość. Zazdroszczę że mogłeś Pana Mirosława poznać i z Nim trenować.

A co do formy Pana Mirosława - niech będzie dla innych inspiracją jak można wyglądać i co można być w stanie zrobić będąc w Jego wieku...


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych