Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Powitać


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dom1nus

Dom1nus

    Padre

  • Moderator Fanpage
  • 223 postów
  • LokalizacjaKielce

Siemka, mam 17 lat, okolice Kielc. W kalistenice dopiero co raczkuje, wcześniej króciutki staż na siłowni, dzięki której pozbyłem się zbędnego tłuszczu. Paromiesięczny przestój miałem i postanawiam powrócić do sportu dzięki kalistenice. Mam nadzieje, że sporo wiedzy zyskam dzięki forum. ;) Interesuje się ogólnie wojskiem, chciałbym kiedyś wylądować na Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu, nie pogardze też dobrą książką ("Cienka czerwona linia", "Gra o tron"). Pozdrawiam :D


  • 0

#2
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Witamy na forum ;)

 

Na forum znajdziesz kilka tematów dotyczących treningów osób chcących przystąpić do WSOWL we Wrocławiu. Kwestia treningów i być może Ci się to uda, myślę że warto spróbować. Masz ten plus że zainteresowałeś się kalisteniką wcześniej od niektórych osób i masz więcej czas na przygotowanie fizyczne.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#3
Beast Mode #1 (HSW)

Beast Mode #1 (HSW)

    De Nekst Best

  • Użytkownik
  • 38 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

Siemano, miło poznać  B)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych