Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Fit trendy 2015


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Glowa

Glowa

    Mój czas jeszcze nadejdzie

  • Bywalec

  • 282 postów
  • LokalizacjaOława/Wrocław/Dziwnówek

http://fitness.sport...my_cwiczyc.html

 

Niestety, kalistenika nie jest trendy w 2015. Po ciężkim 2014 roku nadchodzą krótkie HIITy z YouTube z opaskami i statystykami na iPhona i joga dla regeneracji. Ładniejszą skórę zapewnią nam różnokolorowe, piankowe wałki. Nie trzeba już wychodzić na dwór, bo do mody wraca bieganie na bieżni.

 

Przy okazji, najlepszym źródłem sportowego humoru są często znajomi. Trafiłem na powyższy artykuł dzięki koleżance. Jest specjalistką od diet, jada w macu i kupuje losowe suplementy i odżywki. Jechałem kiedyś autostopem z facetem, który narzekał że po pracy i siłowni nie ma czasu na zrobienie obiadu, więc idzie do mcdonalda. Kolega od lat biega na tej samej trasie, tym samym dystansie, wydaje mi się, że coraz wolniej. O dziewczynach, które nie ćwiczą, bo nie chcą się rozrosnąć nie będę wspominał. Kolega po roku na siłowni nie potrafi zrobić przysiadu. Ktoś odradzał mi ćwiczenia, bo wzrośnie mi zapotrzebowanie kaloryczne i jak pójdę do pracy i przestanę ćwiczyć to będę gruby.

 

:)


  • 0
Skazany na trening od 10.2012

#2
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

wałki, joga, hitt - a co w tym złego?

 

to same dobre rzeczy.

 

każdy trening jest dobry - byle wstać od biurka


  • 0

...


#3
Specnaz

Specnaz

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 88 postów
  • LokalizacjaDębica-Rzeszów

Dokładnie jak mówi Struc. Lepiej coś ze sobą robić, nie siedzieć i narzekać jak to mi źle, jaki mam wielki brzuch i dużo tłuszczu. 

Czy ktoś dochodzi fajnej sylwetki poprzez fitness? Ok to jest jego sprawa. 


  • 0

#4
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Również nie przepadam za metodyką HIIT, preferuje inne schematy treningowe. Sam pomysł narzucania ludziom pewnych sportów i treningów z powodu panującej mody jest irracjonalny. W zeszłym roku "modne" były treningi ze sztangami, w tym roku będzie to joga, w przyszłym pływanie - i ludzie z tych powodów tak skaczą z treningu na trening, mimo że woleliby niekiedy poprzednią dyscyplinę. Tego typu tendencję zauważyłem już u kilkoro moich znajomych.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych