Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj siÄ™ Zarejestruj siÄ™
Zdjęcie

Jak zacząć?


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Ruby

Ruby

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Witam, jestem Michał, mam 21 lat. Trenowałem niegdyś sztuki walki, ale na zawodach miałem dość poważną kontuzję(operacja kolana). W tym roku chodziłem trochę na siłowni, kolano w pełni jest sprawne, lecz siłownia mnie nie satysfakcjonuje. Patrząc na YT na filmiki z tej "dziedziny" sportu, mam wrażenie że jest to coś, w czym czułbym się dobrze. Przechodząc do rzeczy, mógłby mi ktoś w skrócie opisać, od czego w ogóle zacząć? Wszelkie linki, wypowiedzi, referaty... na pewno przeczytam. Znając życie, zapewne początki to przysiady/podciągania/pomki, ale wolę się upewnić u doświadczonych kolegów którzy wiedzą co z czym się je. Z góry serdecznie dziękuje za wszelką pomoc ;)


  • 0

#2
zip

zip

    Iron Body

  • Moderator

  • 177 postów

Na poczÄ…tek zapoznaj siÄ™ z forumowÄ… 'piguÅ‚kÄ… wiedzy' http://kalistenikapo...znej-mÄ…droÅ›ci/ 

Czytaj i przeglÄ…daj  forum w razie wÄ…tpliwoÅ›ci lub niejasnoÅ›ci pytaj, zawsze ktoÅ› pomoże.

Z literatury mogę polecić Ci "Skazanego na trening" , "Nagiego wojownika"


  • 0

#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Dwa słowa: pigułka wiedzy :)

 

Niczego więcej aktualnie nie potrzebujesz, masz tam zbiór najistotniejszych artykułów, wypis książek wartych przeczytania i wypowiedzi doświadczonych forumowiczów.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych