Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Trening według skazanego

Skazany na trening Paul Wade

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Drema

Drema

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam!

 

Od jakiegoś czasu trenuję za pomocą metody Paula Wade'a, i chciałbym wam przedstawić mój trening gdyż sam mam wątpliwości, czy aby na pewno dobrze zrozumiałem system Skazanego  ;)

 

Trenuje na razie bez podciągnięć, gdyż nie mam gdzie ich robić. Przed każdym ćwiczeniem robię jedną serie z poprzedniego kroku (nie licząc pompek).

 

-pompki pochylone x25 ; x25 ; x20  

 

-przysiady scyzorykowe x40

 

-przysiady wspomagane x30 ; x25 ; x15

 

-wznosy kolan x40

 

-wznosy zgiętych nóg x25 ; x10.

 

Tak wygląda mój aktualny trening, robię to podczas jednej sesji. Powtarzam sesje 3 razy w tygodniu. Ćwiczę wszystko ze "Świerzej Krwi", oprócz podciągnięć. Mój odpoczynek między seriami to 60s.  Do treningu pompek i wznosów nóg dodałem przysiady, gdyż i tak nie mogę ćwiczyć podciągnięć. Więc jadę wszystko na raz.  :)  I teraz chciałbym się zapytać, czy taki trening miał na myśli autor? Czy idę w dobrym kierunku?


  • 0

#2
Bler

Bler

    Member

  • Użytkownik
  • 28 postów

Podciągaj się na drzwiach.


  • 0

#3
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3 444 postów

Moim zdaniem nie musisz robić aż tylu powtórzeń z poprzedniego ćwiczenia na rozgrzewkę, 1/3 maksymalnej liczby powtórzeń powinna wystarczyć. Chyba, że dopiero przy dużej ilości powtórzeń czujesz się rozgrzany, tylko pamiętaj, że rozgrzany =/= zmęczony. Podczas rozgrzewki powinieneś dać impuls swojemu organizmowi do działania, przygotować się na trudny wysiłek. Tylko wtedy będziesz w stanie wykonywać naprawdę trudne ćwiczenia. Złota zasada mówi, że powinieneś się rozgrzewać do pierwszych kropel potu.

 

Co do podciągania, spróbuj znaleźć jakąś gałąź, trzepak lub cokolwiek na czym możesz się bezpiecznie podciągać. Równie dobrze mogą to być drzwi ;)


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.


#4
Drema

Drema

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Dziękuje za podpowiedzi, na pewno się dostosuje!   :)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Skazany na trening, Paul Wade

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych