Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

Wyzwania grudzień 2014

wyzwania core wznosy krzesełko

  • This topic is locked This topic is locked
53 replies to this topic

#41
Miszka

Miszka

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 49 posts

Zgadzam się, nagrody nie są główną motywacją :)

Ale, że ostatnio frekwencja była marna to proponuję w styczniowych wyzwaniach zawrzeć jakieś prostsze ćwiczenia, tak żeby zachęcić do uczestnictwa więcej osób.


  • 0

#42
vineber

vineber

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 posts
  • LokalizacjaTurek

to jak ? :D po stygnę a koksy płyną w żyłach !


  • 0

#43
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 posts
  • LokalizacjaPL

Hah ! :D Dobra to może zaproponujcie coś :D Ten freestyle byłby niezły ale obawiam się, że wystartują 2 osoby :D Coś może łatwiejszego co można się dość łatwo nauczyć nie wiem hmm. Jakieś stanie na przedramionach, na statyk mogłoby być - nie trudne a wiele osób podejrzewam nie umie a może się nauczyć, co do ćwiczeń nie mam pomysłu :P


  • 0

#44
vineber

vineber

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 posts
  • LokalizacjaTurek

dołóżmy freestyle ale za bardzo małą ilość punktów... hmmm stanie na przedramionach w sensie jak na głowie a nie plank nie ?bo dojdziemy do tego że bd wrzucali po 10 minutowe filmiki... "ale po co to komu ? komu o potrzebne? "

HMM wsparcia siłowe, na kółkach, L-sit, tuck front lever /back nie wiem co jeszcze ,może wolne stanie na rękach ? Wsparcia bd dobrym pomysłem, ale i tak podtrzymuje freestyle, na flacie zrobi każdy coś... choćby z pompek, na drązku z podciagnieć.... dawać nie poddawać się !!!!!!!!


  • 0

#45
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 posts

Siemanko, co do jednego ćwiczenia to mogłyby nim być chociażby pompki wąskie które jakoś niesamowicie trudne nie są a i idealnych technicznie też się za wiele nie natrzaska. :P
Drugim mogłyby być jakieś przysiady, no chyba, że mamy pozostać przy "górze" ciała to np podciągnięcia australijskie są fajnym ćwiczeniem. jak coś więcej mi przyjdzie do głowy to dopiszę. :)


  • 0

#46
vineber

vineber

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 posts
  • LokalizacjaTurek

jak mielibysmy sprawić że każy te australijskie zrobi równo ?musiałoby być na odpowiedniej  wysokości drążek chyba że bd robili w tuck front lever podciągania.


  • 0

#47
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 posts

Też się nad tym zastanawiałem, można by ustalić, że drążek ma być na wysokości pasa lub troszkę wyżej czy niżej. Też może się pojawić problem związany z tym, że nie wszyscy będą mieli do takowego dostęp. Niemniej jest to ciekawe ćwiczenie i tak zwyczajnie wpadło mi do głowy :P


  • 0

#48
vineber

vineber

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 posts
  • LokalizacjaTurek

panowie i panie bo ostygłem ! jedziemy z koksem czy nie ? albo inaczej pytanie do adminów i tym podobnych stworzeń :) czy mogę otworzyć wyzwania  ? :D 


  • 0

#49
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 posts
  • LokalizacjaPL

Admini i wgl reszta chyba pomarli : P Tak jeśli chcesz możesz sobie stworzyć temat wraz z wyzwaniami od siebie, nie widzę problemu. Sorry wgl, za ociąganie ale sesja się zbliża i generalnie rzadko kiedy wgl tu zaglądne. Nagrałem w sumie stanie na przedramionach ale po 1,5miesiąca przerwy zrobiłem takiego banana, że żal mi go było wrzucać :P


  • 0

#50
kwiatstg

kwiatstg

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 54 posts

co jest panowie mam nadzieje ze od 1 lutego bedzie sie dzialao!!!!!!!!!


  • 0

#51
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 posts

A ja mam pytanie, mianowicie, czy po powrocie Administracji czyli pewnie w lutym :D wyzwania będą już normalnie kontynuowane ??


  • 0

#52
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 posts
  • LokalizacjaPL

@pawel, kwiatek to czemu was w grudniu nie było cooo ? :D Zapraszam do nowych wyzwań : )


  • 0

#53
Krzepki Paweł

Krzepki Paweł

    "Jesteśmy tylko marionetkami własnego umysłu"

  • Bywalec
  • 341 posts

A daj spokój :D miałem brać udział w grudniowych i tak sobie pomyślałem, że z samym krzesełkiem nie będę się wyrywał bo głupio, jak się teraz okazało, zwyciężyłbym statykiem :D.
No nic na dworze zimno jak cholera ale w wolnym czasie zobaczę co da się zrobić z tymi wymykami, jak to pójdzię  :D


  • 0

#54
vineber

vineber

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 33 posts
  • LokalizacjaTurek

dobra to dawajcie propozycje jednego statyka jednego dynamika i jednego na ilość powtórzeń. ja zaczynam 
statyk : stanie na głowie w stylu jogi http://www.joga-joga..._pozycja_51.jpg

dyna:wsparcia siłowe na drązku (koniecznie na 2 ręce jednocześnie  lub  na kółkach liczone razy 1.5)

powt: wznosy nóg prostych do rąk przy drabinkach /wznosy kolan do głowy przy drabinkach ( od 30 sekundy)


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: wyzwania, core, wznosy, krzesełko

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users