Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Siła !

kalistenika siłownia łączony siła

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dawid.S

Dawid.S

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Hej. Może na początek powiem coś o sobie. Mam 16 lat, wzrost 177 cm, waga 75 kg. 

 

Mam problem z ułożeniem sobie treningu. Nie zależy mi na wyglądzie czy masie. Chce ćwiczyc po to żeby być silnym i wysportowanym chłopakiem. Mam niedaleko miejsca zamieszkania siłownie, praktycznie na wyciągnięcie ręki. Wczesniej cwiczyłem na siłowni, ale nie był to zbyt długi okres czasu. 

Tak na prawde mam wszystko czego potrzebuje żeby osiągnąc to co chce - mam gdzie cwiczyc, na czym cwiczyc. Mam motywacje której nie strace i środki na to żeby trzymac, mysle że dobrą diete. Brakuje mi tylko jednej rzeczy, a mianowicie pomysłu na trening..

Chciałbym połączyć w jakiś fajny sposób trening z ciężarami z kalisteniką, nie ograniczac sie tylko do jednego. Wiem że w ten sposób osiągne moje cele pozniej ale nie przeszkadza mi to. 

 

Tak jak pisałem wyżej nie zwracam uwagi na wygląd czy mase bo to i tak z biegiem czasu będzie szło w góre. Moj głowny cel to siła i ogólna bardzo dobra sprawność fizyczna bo między innymi będzie mi to potrzebne w szkole do której chce za kilka lat się udać. A więc przejdzmy do sedna : Chciałbym połączyc te dwie dyscypliny, stać się silniejszym, sprawniejszym ( i to bardzo ). Poprawić motorykę, osiągi, siłe, wytrzymałość mojego ciała. Tylko nie mam pomysłu jak to wszystko połączyć żeby, powiedzmy za te 12 miesięcy być jak to mówią w ch*j sprawny. Jeśli łączycie siłownie z kali, i daje wam to takie efekty które chciałbym osiągnąc lub jesli widzieliscie jakieś ciekawe plany które na to pozwalają to piszcie. 

 

Z góry dzięki


  • 0

#2
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

100x było o łączeniu treningu kali z siłką - szukaj


  • 0

...


#3
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów
osobiscie na silce robilbym tylko 3 cwiczenia, marty ciag, przysiady ze sztanga na plecach orac wyciskanie sztangi na plaskiej lawce i do tego jakies cwiczenia kalo np, podciaganie, dipsy, stanie na rekach. Tak na prawde nie ma zlotego srodka jak to polaczyc, pocwicz troche kali, troche silki, poznaj cwiczenia, wtedy sie dowiesz czego oczekujesz od treningow i ktore cwiczenia Ci odpowiadaja.
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kalistenika, siłownia, łączony, siła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych