Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Prosta droga do siły

plan na siłę siła plan treningowy Bler

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Bler

Bler

    Member

  • Użytkownik
  • 28 postów

1. Wiek: 14 lat

2. Płeć: mężczyzna

3. Wzrost 182cm, waga około 64kg, ~8% tłuszczu.

4. WF, ćwiczenia w domu (od około 4 miesięcy regularne, w październiku trochę mniej), od  sierpnia żonglowanie.

5. Wszystkie kontuzje, których doświadczyłem w przeszłości: w wieku 5 lat zwichnięty obojczyk w skutek czego mam większy zakres ruchu w lewej ręce.

6. Przeczytałem pigułkę wiedzy.

7. Cele treningowe: siła, trochę wytrzymałości

8. Czas, jaki mogę poświęcić na treningi: od poniedziałku do piątku nie więcej niż 20 minut, sobota nieograniczony.

9. Dieta: nie liczę kalorii itd, staram się jeść zdrowo, nie jem słodyczy, około 3l mleka tygodniowo, jajka co 2-3 razy w tygodniu przynajmniej raz w tygodniu kurze mięso (własne), piję herbatę, wodę, soki, niestety rzadko jem ryby.

10. Plan treningowy stworzony przeze mnie (jeśli oddzielone ukośnikiem tzn że jednego dnia tylko jedno z podanych ćwiczeń, zwykle naprzemiennie)

 

Poniedziałek:

-Pompki z dźwignią 5x5 / faza negatywna pompek w staniu na ręce 4x4, jak najdłuższe opuszczanie (ostatnio było po około 10 sekund) / pompki szwedzkie z kamieniem na podwiniętych nogach 5x5,

-taktyczne podciąganie nierówne 4x4.

 

Wtorek:

-Raczkowanie pająka jak najdłużej, pod koniec leoparda,

 

Środa:

-Pistolety w systemie "2 kroki do przodu, jeden do tyłu", 4 serie po 2-1 powtórzenie / Sprint 4 serie na oko około 80m / Burpee z podwijaniem nóg - tabata

 

Czwartek:

-Mostki: jedna seria most zwodzony 2 powtórzenia, 2 serie wchodzenie i schodzenie po ścianie 10 powtórzeń,

-moje ćwiczenie z tematu "ćwiczenia na mięśnie brzucha" 2 serie po 2 powtórzenia jak najdłużej trzymane.

 

 

Piątek:

-faza negatywna pozciąganie na jednej ręce 4x4 nogi tak jak wygodnie, na ogół w krzesełku

 

Sobota:

-raczkowanie około południa, po południu i wieczorem.

 

+codziennie ćwiczenie uchwytu - ściskanie piłek tak jak gumek z tematu "kombinatoryka siły" i czasem oddech siły.

 

11. Na podstawie artykułów Luko, trochę ze skazanego.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: plan na siłę, siła, plan treningowy, Bler

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych