Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pytanko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Bard

Bard

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów

Siemanko jeśli ćwicze tydzien wielką szóstka krok 1, cwiczenia w ogole nie sprawiaja mi trudnosci, robic ten krok jeszcze z 3 tygodnie i dopiero przejsc czy juz moge przejsc w 6 cwiczeniach na krok 2?

2 pytanie.

Dajmy na to , że jestem na kroku 6, cwiczenia nie sprawiaja mitrudnosci, tylko podciaganie sprawia, to moge przejsc z wszystkich cwiczen na krok 7 a podciaganie zostawic na 6?


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Ad 1. Pytanie walkowane 1000x.
Zalezy tylko od Ciebie. Chcesz trenowac ego - przeskakuj. Chcesz trenowac silny i sprawny organizm - cwicz powoli i konsekwentnie.

Ad2. Zawsze sa dysproporcje w sile. Moze byc tak, ze przysiady beda na 10 kroku, a pompka na 4 itd. Ja mam bardzo slabe nogi, ale od zawsze silne ramiona. Dlatego trzeba poswiecac wiecej uwagi slabszym partiom, ale nie przejmowalbym sie tym.

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 1

Piękno i siła, a nie pompa i masa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych