Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

C-mass nadchodzi!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#41
Łukson

Łukson

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 376 postów
Właśnie skończyłem książkę i mam takie małe spostrzeżenia co najmniej dziwne przykład: można urosnąć nawet parę centymetrów robiąc mostki, jedząc dużo nabiału i zwisać na drążku te przykłady pomogą w dekompresacji kręgosłupa hehe. Trener Wade chyba nie czytał swojej pierwszej części taka mała uwaga pewnie się czepiam ale syzyfki w pierwszej części juz w c-mass nazwał oseskami hehe.

Książkę też i pochwałę w końcu znalazłem odpowiedź na cwiczenie którego nazwy szukałem mianowicie dotykanie nogami podłogi stojąc na głowie a to ćwiczenie zostało nazwane przeprostem odwróconym bardzo fajne. I wiem jak nazwać pike push up z nogami na krześle jako pompki scyzorkowe. Książka pozatym dała mi sporo motywacji co do rodzaju nowych ćwiczeń a w niektórych miejscach kilka rzeczy w głowie poukładała. Wydaje mi się że tą książkę napisali bracia Kavadlo podszywając się pod Wada zabardzo są chwaleni i są uważani za najlepszych trenerów na świecie i jakby prekursorów kalisteniki. W końcu muszą jakoś zarobić na PCC jak to zostało określone w książce trzeba kupić 2 cześć skazanego oczywiści kto jej nie ma bo na prąd kasy brakuje.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych