Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
MrPakan

MrPakan

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Witam mam na imię Natan. Mam 16 lat 176cm/70kg. Kalistenike odkryłem we wrześniu tego roku jednak trenować zacząłem dopiero po przeczytaniu książki "Skazany na trening", czyli jakiś tydzień temu. Wcześniej próbowałem ćwiczeń z hantlami i sztangą jednak po krótkim czasie zrezygnowałem.Chodziłem również na różne sztuki walki jednak też nie za długo. Kalisteniką zainteresowałem się, ponieważ zrozumiałem jak ważna jest kontrola swojego ciała i robienie ćwiczeń z jego ciężarem.To chyba tyle.

 

 

Jakieś rady dla początkującego? 


  • 0

#2
Pafik

Pafik

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Świętokrzyski

Nie podchodź zbyt ambitnie do treningu czyli jednym słowem  nie przesadź;] czasem więcej  nie znaczy lepiej:) Tak na marginesie znałem kiedyś gościa który miał takie samo imię jak ty .mam nadzieje że nie pójdziesz jego drogą (skubany potrafił wypić takie ilości wina że zastanawialiśmy się z kolegami czy on jest człowiekiem:])


  • 0

Czasem trzeba zrobić krok w tył, by móc zrobić dwa do przodu.


#3
MrPakan

MrPakan

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Spokojnie nie posiadam takich umiejętności.


  • 0

#4
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Witaj Natan.

Poza przeczytaniem Skazanego zacznij może od "pigułki wiedzy",która jest tu na forum.Następnie ułóż sobie dobry plan i ćwicz regularnie.

Efekty przyjdą z czasem ... nie uważaj że wyrzeźbisz się w dwa miesiące ... poczekaj cierpliwie a pewnego dnia będziesz zadowolony ;)


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych