Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam Wszystkich.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
krystek1188

krystek1188

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Witam wszystkich!

 

Mam na imię Krystian, mam 17 lat. Chodzę obecnie do 2. klasy Technikum Ekonomicznego. Od dziecka lubiłem sport, siatkówka, basen, piłka nożna itp. Z wiekiem trochę mi się po zmieniało i lubię, podkreślam lubię sporty walki lecz niestety nie trenuję :(, ale myślę, ba! wiem że z czasem na pewno będe :). Swoją przygodę z kalisteniką chce dopiero zacząć. Czemu nie siłownia? Bo uważam że to nie jest to, kiedyś troche tego szarpnąłem, ale po wielu postach i czytanek na necie i motywujących filmików stwierdziłem, że kalistenika to jest to. Natchnęła mnie też książka, którą kumpel mi polecił. "Skazany na trening" obecnie ją czytam i jest zaje*ista! Naturalna siła to jest to czego chce się nauczyć; mam 182 cm wzrostu i ważę niestety 61kg, czyli niezły ze mnie chudzieniaszek, ale myślę że z waszą pomocą, odpowiednim treningom i swoim samozaparciu uda mi się być kimś więcej :)

 

A się rozpisałem :P. To by było na tyle. Macie jakieś pytania ? :)


  • 0

______________________________"Póki walczysz, jesteś zwycięzcą"_____________________________

"Czasami czujesz się zmęczony. Czujesz się słaby, a kiedy czujesz się słaby, chciałbyś się poddać. Musisz jednak szukać wewnątrz siebie, musisz odnaleźć tą wewnętrzną siłę I wyciągnąć to cholerstwo z siebie, zyskać motywację, by się nie poddawać. By nie rezygnować, nie ważne jak bardzo chciał byś upaść na twarz i załamać się."

Eminem - Till i Colapse.

 


#2
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Cześć Krystian

Skoro masz duże samozaparcie,czytasz skazanego,chcesz posiadać siłę funkcjonalną i zarejestrowałeś się tutaj to wykonałeś chyba cztery podstawowe i dość ważne kroki ;)

Na forum znajdziesz dużą ilość wiedzy która pomoże Ci w treningu.Jak przeczytasz "skazanego" poczytaj forumową "pigułkę wiedzy" i ułóż swój plan.Nie bój się pytać...jak powiedział Powadzi lepiej zadać głupie pytanie niż głupio ćwiczyć i nabawić się kontuzji.
 

Pozdrawiam i czekam na pierwsze fotki z progresem ;)


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#3
krystek1188

krystek1188

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Heh. Dzięki wielkie :)


  • 0

______________________________"Póki walczysz, jesteś zwycięzcą"_____________________________

"Czasami czujesz się zmęczony. Czujesz się słaby, a kiedy czujesz się słaby, chciałbyś się poddać. Musisz jednak szukać wewnątrz siebie, musisz odnaleźć tą wewnętrzną siłę I wyciągnąć to cholerstwo z siebie, zyskać motywację, by się nie poddawać. By nie rezygnować, nie ważne jak bardzo chciał byś upaść na twarz i załamać się."

Eminem - Till i Colapse.

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych