Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Witam :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
axiks

axiks

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

  Witam wszystkich. 

 

 Na imię Łukasz, wiek 21lat. Z kalisteniką dopiero chcę ruszyć. Od dawna byłem fanem ale nie było w sumie jak się w tą stronę kierować aż w końcu trafiłem tutaj i mam nadzieję ,że jeszcze wiele przede mną. Wcześniej trenowałem ju jitsu, a tak to głównie 5 lat siłownia siłownia i siłownia... Niestety z przyczyn nie zależnych ode mnie ostatnio miałem przerwę. Jeszcze wiele czytania przede mną tak jak i pewnie pytań w Waszą stronę. Póki co problemem jest od czego tu ruszyć z treningiem. :) 

 

Ahh waga 78 przy 178cm. 

 

Pozdrawiam :) 

 

 


  • 0

#2
Pafik

Pafik

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 67 postów
  • LokalizacjaOstrowiec Świętokrzyski

Witaj. Osobiście polecam takie książki jak Skazany na trening,Nagi wojownik,Rozciąganie odprężone.Do tego czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj:) na forum jest na prawdę wiele cennej wiedzy;] 


  • 0

Czasem trzeba zrobić krok w tył, by móc zrobić dwa do przodu.


#3
axiks

axiks

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Widzę widzę cały czas siedzę i czytam :)  Jednak sporo z tego nie rozumiem niestety i dalej mimo wielu przeczytanych stron nie wiem od czego zacząć. 

 

Właśnie po przeczytaniu wielu inf tutaj zauważyłem ,że książka "Skazany na trening" będzie musiała u mnie zagościć. :)


  • 0

#4
squirrellion

squirrellion

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 177 postów

Witaj Łukasz, pierwsze co mogę Ci polecić to dokładne przeczytanie pigułki wiedzy kalinistycznej.

Co dalej to podam CI dokładny temat który będzie dla Ciebie bardzo ważny, jeśli nie zrozumiesz dokładnie o co w nim chodzi i czy powinieneś coś robić to czytaj moją dyskusję z Powadzi.

Oto link: http://kalistenikapo...odki-przykłady/


  • 0

#5
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
A jak nie znajdziesz odpowiedzi to pytaj :)

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#6
axiks

axiks

    Brak

  • Użytkownik
  • 4 postów

Dzięki dzięki :) Jeszcze trochę i skończę czytać pigułkę. Czas podnieść wytrzymałość! :D


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych