Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cześć!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Ygrene

Ygrene

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Wypada się przywitać, więc - cześć!

 

Jakiś czas temu stuknęło mi 31, od ok. 3 lat próbuję się ruszać ;) - robię pompki i brzuszki... no i jeszcze hantle czasami odpalam. Biegam od lipca 2013 coby obwód w pasie zmniejszyć i udało się.

Dawno temu naoglądałem się Hannibala i Medrano na YT, ale wydaje mi się nierealne dla mnie to co oni tam wyprawiają (powtarzam - dla mnie nierealne;) ).

Postanowiłem się trochę przyłożyć do ćwiczeń. Skoro ruszam się dziennie po ok. 1,5h, to chcę wykorzystać ten czas najbardziej efektywnie. No i przekonać się czy faktycznie większość ćwiczeń jest dla mnie niewykonalnych.

 

Będę raczej bezobsługowym userem forum, muszę nabyć wiedzę od czego zacząć i ćwiczyć - czyli duuużo czytania przede mną. Całkiem możliwe, że pochwalę się tu na forum jak zrobię jakieś postępy :) .

 

Ps. W moim wieku pewnie ciężko będzie, ale waleczny będę!

 

Pozdrawiam, Jarek 

 

 

 


  • 0

#2
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Witaj na forum.
W kalistenice wiek nie ma znaczenia :P Jestem w zbliżonym wieku do Ciebie i nie ma to problemu :P
Zacznij lekturę od "pigułki wiedzy" ;)

Czekam na pierwsze foty lub film progresu i rozwoju ;)

P.s. jak będziesz się przykładał do treningu to sam będziesz trenował jak Hannibal ;)


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych