Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Cześć wszystkim !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
89neo

89neo

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • LokalizacjaGliwice

Witam! Dzisiaj zobaczyłem ten film na wykopie ->  i powiem Wam, że to wystarczyło, żeby mnie to po prostu poruszyło! Mam 25 lat, nie jestem gruby, jestem normalny, załączam zdjęcie z przed roku po 6 miesiącach siłowni (teraz trochę ubyło masy mięśniowej a rzeźba nie jest taka sama), było zaraz po kontuzji na siłowni dzięki której musiałem całkowicie przerwać treningi. Siłowania fajna ale atmosfera napinaczy mi po prostu nie pasuje i te wszędobylskie porównywanie. Mam w domu drążek, kółeczko do ćwiczeń, trochę hantelek a przede wszystkim mega dużo zapału, samozaparcia i motywacji. Chciałbym po prostu mieć solidną siłę i rzeźbę, żeby w lecie być dumnym z siebie. Pragnę, żeby ktoś mnie powitał w Świecie Kalisteniki i rozkochał w niej a obiecuję, że nie zmarnuję poświęconego mi czasu i uwagi. Dziękuję i jeszcze raz cześć  ! :)

Załączone pliki

  • Załączony plik  Ja.jpg   396,77 KB   25 Ilość pobrań

  • 0

#2
Wapstarzz

Wapstarzz

    Keep going !

  • Moderator
  • 196 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Witamy w "rodzinnym" gronie!! 

 

Najpierw poswiec sporo czasu na czytaniu tego forum, ważne tematy jakas literature, pozniej zabieraj sie za trening tylko z cierpliwoscia. Z czasem bedziesz sie smial z siebie jaki słaby byłes itp

 

pozdro 


  • 1

#3
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Cześć!
Ja osobiście nigdy nie wierzyłem takim produkcją filmowym i pewnie wierzyć nie będę :P

Witaj na forum... zapoznaj się z odpowiednimi tematami jak "pigułka wiedzy" ... ułóż sobie plan i działaj ... efekty przyjdą ... u jednego później u drugiego szybciej ;)

 


  • 1

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#4
89neo

89neo

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów
  • LokalizacjaGliwice

Cześć!
Ja osobiście nigdy nie wierzyłem takim produkcją filmowym i pewnie wierzyć nie będę :P

Witaj na forum... zapoznaj się z odpowiednimi tematami jak "pigułka wiedzy" ... ułóż sobie plan i działaj ... efekty przyjdą ... u jednego później u drugiego szybciej ;)

 

 

Witamy w "rodzinnym" gronie!! 

 

Najpierw poswiec sporo czasu na czytaniu tego forum, ważne tematy jakas literature, pozniej zabieraj sie za trening tylko z cierpliwoscia. Z czasem bedziesz sie smial z siebie jaki słaby byłes itp

 

pozdro 

 

Jutro zaraz po kościele siadam do kompendium wiedzy i wszelkich pigułek, trzeba wiedzieć jak coś zrobić, żeby zrobić to dobrze :) A co sądzisz o książce Skazany na trening ?


  • 1

#5
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Książka "Skazany" jest przez wielu uważana za podstawę kalisteniki. Ja osobiście uważam podobnie, mianowicie na start jest ok po pewnym czasie trzeba dorzucić parę ćwiczeń ;) 

 


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych