Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan

Plan

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1
Maxii97

Maxii97

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów
 
  • Wiek:17
  • Płeć:M
  • Wzrost i waga (wskazane jest również podanie %BF):11%
  • Rodzaj i intensywność aktywności fizycznej w przeciągu ostatnich dwóch lat: wf i trochę kali
  • Wszystkie kontuzje, których doświadczyłeś/aś w przeszłości: wszystkie wyleczone 
  • Odpowiedź na pytanie: Czy przeczytałeś/aś pigułkę wiedzy? (Tak lub Nie): tak kilka razy
  • Cel treningowy (siła, wytrzymałość, sylwetka, gibkość, pozycje statyczne):wytrzymałość
  • Czas jaki możesz poświęcić na treningi (np 2x w tygodniu po 1h, 5x w tygodniu po 2h, jestem dostępny 24h na dobę itp): dużo
  • Rodzaj diety z rozpiską ile dziennie spożywasz: kcal, węglowodanów, białka, tłuszczy, produktów niezdrowych (czekolada, słodkie napoje, zupki chińskie itp).: jem wszystko
  • Plan treningowy stworzony przez Ciebie
  • Na jakiej podstawie stworzyłeś/aś plan (link do artykułu, tytuł książki itp)

Poniedziałek: Nogi, Pompki, Podciąganie

 

Wtorek:Brzuch

 

Środa :Nogi, Pompki, Podciąganie

 

Czwartek: Statyczne

 

Piątek:  Nogi, Pompki, Podciąganie

 

Sobota:brzuch

 

Niedziela: Statyczne

 

 

Nie chciałem się rozpisywać więc napisałem tak. Co do brzucha, statycznych, i nóg wiem jak je wykonywać i mam konkrety plan. Pomógłby ktoś ułożyć taki plan do podciągania się i pompek chodzi mi o wytrzymałość podciągam się około 16 razy i robie 50 pompek. Docelowo jest 30 podciągnięć i 100 pompek


  • 0

#2
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

poczytaj pigułkę wiedzy - plan zrobiłeś do kitu :)

 

zainteresuj się treningiem FBW

 

brzucha nie trenuje się samodzielnie w inny dzień

 

na ilość powtórzeń najlepsze są drabiny malejące

na poprawę ilości powtórzeń w podciąganiu masz też dwa dobre programy: armstronga i fighter pull ups


  • 1

...


#3
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Kilka razy czytales pigulke? :(

W jakim celu chcesz wykonac 100 pompek i 30 podciagniec?

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 1

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#4
Maxii97

Maxii97

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów

Kilka razy czytales pigulke? :(

W jakim celu chcesz wykonac 100 pompek i 30 podciagniec?

Wysłane za pomocą TapaTalk

Chce zwiększyć swoją wytrzymałość, i jak tyle zrobię to będzie dla mnie ok.


  • 0

#5
Łukson

Łukson

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 376 postów

Jeżeli już niestety idziemy tym torem myślenia to tylko :

 

http://www.100pompek.pl/

 

http://www.podciaganie.pl/


  • 1

#6
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Podobne zdanie mam do Łuksona. Taka wytrzymalosc nie przeklada sie na nic. Fajnie moze jedynie wyglada wsrod znajomych, gdy na imprezie zrobisz najwiecej pompek, ale nic ponad to.

Link do planow dostales. Nigdy ich nie robilem, bo nie interesowala mnie taka forma rozwoju.

Pamietaj tylko, ze przy 100 pompkach musisz robic dodatkowo jakies cwiczenia anaerobowe, czyli beztlenowe, aby przygotowac serce do takiej pracy. Interwaly, tabaty itd.

Moglbys podeslac plany na statyke, brzuch itd?

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 1

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#7
Maxii97

Maxii97

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów

Brzuch robie w 3 seriach po 12 powtórzeń uginanie nóg do twarzy na drążku, potem abs od Medrano       .

W dni ze statykami robię  v-site, próbuje coś stać na rękach przy ścianie i   resety.

 

Chyba rzeczywiście taka wytrzymałość jest niepotrzebna. Teraz skończyłem plan na siłę robiłem go od czerwca. To co proponujesz robić? 


  • 0

#8
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Powoli powoli. Jesli Tobie taki rodzaj wytrzymalosci sie podoba i chcesz po prostu zrobic 100 pompek, to nie ma problemu.
Ja tylko napisalem, ze nie przeklada sie to na inne aspekty. 100 czy 1000 pompek to tylko wytrzymalosc w pompkach. Ale kazdy cel jest dobry :)

Jesli robiles sile od czerwca, to mozesz nawet tym samym planem teraz zbudowac wytrzymalosc poprzez dodanie ilosci powtorzen.

Ciekawyn rozwiazaniem bylby tez zwykly trening obwodowy, ktory daje poteznego kopa jesli chodzi o wytrzymalosc. Pisalismy rozne plany na forum. Wykorzystaj ktorys.

Z jeszcze innej strony sprobuj wykorzystywac sile w nieco inny sposob niz tylko jeden ruch jak pompka czy podciaganie. Ja "zakochalem sie" w sekwencjach ruchu takich jak obserwujemy w gimnastyce. Narazie sa to male i krotkir elementy, ale daja mnostwo pozytywnej energii.

Sam widzisz, ze drog jest kilka. Przemysl, zastanow sie, bo szkoda po miesiacu od nowa budowac plan, bo jednak "to nie to".

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 1

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#9
Maxii97

Maxii97

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów

Teraz gdy tak myślę to chyba rzeczywiście na nic mi się to nie przyda. Przydał by się inny cel ale jestem bez pomysłów.


  • 0

#10
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Tak czy siak zacznij od obwodowego treningu, a po jakims czasie cos sie wyklaruje :)

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 2

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#11
Maxii97

Maxii97

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów

Ok tak zrobie :), tylko jakie ćwiczenia dodać do tego obwodu?


  • 0

#12
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
http://kalistenikapo...tody-treningowe

+ inne watki odnosnie treningow, ktorych bylo mnostwo.

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 1

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#13
Maxii97

Maxii97

    Member

  • Użytkownik
  • 11 postów

Zastosuje się, dzięki za pomoc :)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Plan

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych