Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Nowe rangi na forum!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

#1
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 postów
  • LokalizacjaSzczytno

Witam,

 

od dnia dzisiejszego zostają wprowadzone nowe rangi, czyli tzw tytuły na forum, które pozwolą na rozpoznanie "wtajemniczenia" użytkownika w treningu sportowym. 

 

Nowe rangi nie będą zawierały samego członu "instruktor", lecz będą zawierały dokładny opis np "instruktor gimnastyki", "trener I klasy piłki nożnej", "trener kulturystyki" itd. 

 

Dzięki takiemu ułatwieniu użytkownicy, którzy nie posiadają znacznej ilości napisanych postów, czy punktów reputacji będą odbierani zupełnie inaczej, a ich pomocne odpowiedzi nie zostaną odebrane jako "wymysły nowicjusza". 

 

Gorąco zachęcam wszystkich użytkowników zarejestrowanych, jak i gości, którzy przeglądają nasze forum (po wcześniejszej rejestracji) do przesłania na adres powadzi@kalistenikapolska.pl skanu dokumentu zaświadczającego o nabytych kompetencjach (dyplom, zaświadczenie, legitymacja itd) lub o pobieraniu nauki na AWF / akademii medycznej (legitymacja studencka).

 

Na skanie proszę, aby był widoczny nick z forum (napisany na dodatkowej kartce położonej obok) oraz o wyedytowanie skanu i przekreślenie go. Można ewentualnie zamazać imię i nazwisko oraz wszelkie dane personalne. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że taki skan do niczego mi, czy innemu administratorowi się nie przyda.

 

Poniżej znajdują się przykładowe kursy/szkolenia/szkoły, dla których na pewno zostaną stworzone rangi:

-Trener personalny

-Instruktor gimnastyki, akrobatyki, kulturystyki, pilates, fitness, sportu, rekreacji, samoobrony, rekreacji ruchowej, lekkoatletyki, jogi itd

-studenci oraz absolwenci AWF, akademii/uniwersytetów medycznych

-szkolenia z zakresu kettlebell, fitball, easyball, treningu funkcjonalnego

 

To oczywiście tylko przykłady. Jeśli jesteś instruktorem jazdy konnej, to również prosimy o taką informację, ponieważ każdy instruktor z dziedziny sportu musi przejść podstawowe przygotowanie ogólne.

 

Pragniemy stworzyć forum merytorycznie poprawne, dlatego pomóż nam szerzyć idee zdrowego trybu życia w oparciu o trening kalisteniczny!!


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Podbijam dla przypomnienia :)

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych