Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Poręcze odległość


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
XenonHD3D

XenonHD3D

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów

Witajcie.

Mam taki problem bo zaczynam trenować i robię na dworze drążki pod street workout.
I tu się zaczyna problem bo nie wiem jaką odległość dać między poręczami do pompek, bo np przy odstępie 50cm z tego co słyszałem to lepiej pracują tricepsy a przy np. odległości 60cm klata.
Moglibyście mi doradzić jaki odstęp dać miedzy rurkami tak żeby klatka i triceps dobrze pracowały bo robię dwie takie konstrukcje jedna np z 50cm pod tricepsy a druga np.60cm pod klatkę.
Dodam jeszcze ze mam 181cm wzrostu i jak uważasz jakie odległości były by najlepsze ???
A tutaj jest fote jak wyglądają takie http://imagizer.imag...889/porecze.jpg


  • 0

#2
Łukson

Łukson

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 376 postów
Lafay naprzyklad podaje odległość między drążkami 63 cm. A co chcesz żeby lepiej pracowało zależy od ciebie jeżeli chcesz by lepiej pracowała klata to wypinasz klatę jeżeli triceps to ją chowasz. To są tylko moje uwagi bo tak reagowały moje mięśnie jeżeli ćwiczyłem takim ustawieniem.
  • 0

#3
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Moje porecze: http://kalistenikapo...ek-?#entry86107

Najlepiej zrobic porecze zwezane lub regulowane. Ja mam takie i takie. Gdy chce moge ustawic na np rowna szerokosc 60cm. Gdy chce moge zrobic 40cm a z drugiej strony 70cm itd.

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#4
Krzysiu1991

Krzysiu1991

    Member

  • Użytkownik
  • 18 postów
  • LokalizacjaInowrocław

Polecam takie jak ma Powadzi. Gimnastycy mierzą w ten sposób: szerokość łokcia z wyciągniętą dłonią + 3 palce: wskazujący, środkowy i serdeczny.


  • 0

#5
XenonHD3D

XenonHD3D

    Brak

  • Użytkownik
  • 7 postów

Dzięki za odp :)
Zrobię z rozstawem 57cm.
Rólki mam wykładane bo leżą na słupku więc wkopie jeszcze jeden słupek i będę przekładał rólkę i będzie też w kształcie V więc  będzie od 57 cm do np 70-75cm.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych