Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Trening MU i BL w push/pull/legs


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
HYBRYDO

HYBRYDO

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 214 postów

witam, 

Od dłuższego czasu rozmyślam jak do prostego treningu push/pull/legs dodać progresje do back lever i ćwiczenia pod muscle up. Oto mój plan. Od razu chcę dodać iż trening pod te elementy chcę dodać pod koniec października.

 

Push:

HSPU

POMPKI Z NOGAMI NA PODWYŻSZENIU

DIPSY

WZNOSY NÓG DO DRĄŻKA

 

Pull:

PODCIĄGANIE NACHWYTEM

PODCIĄGANIE WĄSKIM PODCHWYTEM

AUSTRALIAN PULL UPS

WZNOSY NÓG LEŻĄC NA BRZUCHU

 

Legs:

PISTOLETY

NEGATYWNE PISTOLETY

ZWYKŁE PRZYSIADY

WSPIĘCIA NA ŁYDKI

WALL SIT

 

I teraz najważniejsze pytanie do was. Kiedy dodać ćwiczenia pod muscle up?? Oglądając tutoriale myślę że najlepsze ćwiczenia to dipy na drążku,podciąganie eksplozywne,wskakiwanie na drążek,negatywne muscle upy. Do back lever użyłbym progresji z gimnastyków w dzień pull jednocześnie redukując serię wznosów do jednej ale kiedy ćwiczenia pod MU?? 

 

 


  • 0

#2
Wapstarzz

Wapstarzz

    Keep going !

  • Moderator
  • 196 postów
  • LokalizacjaBiałystok

tutaj fajnie wyjaśnia Maksim jak robic muscle upa. Wazne jest na poczatku nauczyc sie dobrze bujac na drazku co w wyzej filmie jest wyjaśnione. Dokladaj dużo eksplozywnych podciagnieć, dipów, pompek diamentowych i wolne fazy negatyw w wejsciu silowym.


  • 0

#3
Boski

Boski

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 320 postów

Dodaj ruskie dipy w dniu push lub najlepiej w zamian za zwykłe dipy i podciąganie nachwytem do klaty (jak najwyżej) w dniu pull. Statyki po rozgrzewce na początku treningu push/pull lub w dni wolne od powyższych. O statykach jest tu: http://gimnastycy.pl...zenia-statyczne


  • 0
“Absorb what is useful, Discard what is not, Add what is uniquely your own.”

-Bruce Lee





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych