Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Dziennik Fejvena - Siła i Sprawność

siła dziennik bieganie interwały crawling

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#41
Fejven

Fejven

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 136 postów

Pewnie. Porobię odpowiednie testy. Samego mnie ciekawi, jaki faktycznie crawling będzie miał wpływ na inne ćwiczenia. 


  • 0

#42
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 postów

Ostatnie pytanie, czujesz coś na drugi dzień po treningu crawlingu? Jakaś obolałość potreningowa, np. czy czujesz na drugi dzień zmęczenie mięśni czworogłowych obu nóg?

 

Jak ja na własną rękę próbowałem dobrnąć do 10 min leoparda to dojechałem maksymalnie do zdaje się 4 minut i 40 sekund, ale wtedy codziennie próbowałem pobić rekord, dodać choćby 5 sek do maxa z poprzedniego dnia. Progres był, ale trochę wymuszony, bo bardziej na siłę wydłużałem czas crawlingu i niezbyt było czuć zwiększenie łatwości jego wykonywania. Nie był to zbyt dobry pomysł i nie polecam takiego trenowania.


  • 0

#43
Fejven

Fejven

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 136 postów

Nogi mnie nie bolą. Za to lekko barki i znacznie mocniej brzuch (szczególnie skosy). Ostatnio nawet miałem lekko obolałą klatkę, plecy i dół bicepsu, co utwierdza fakt, że pracuje całe ciało ;p. 


  • 0

#44
Fejven

Fejven

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 136 postów

W środę 21 stycznia stuknęły 3 minuty w spider crawl, ale jak zwykle nie może być za łatwo i przypałętało się jakieś zapalenie wirusowe :/ Podwyższone ciśnienie i ciągłe zawroty głowy sprawiły, że nie mogę ćwiczyć, a jeśli już to najwyżej baby crawl, rokcing i jakieś lekkie resety. Do dalszego progresowania powrócę pewnie pod koniec stycznia. 


  • 0

#45
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Hej ucichłeś a ja jestem niezmiernie ciekaw jaki ten crawling zrobił wpływ na inne ćwiczenia : )


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: siła, dziennik, bieganie, interwały, crawling

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych