Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Pomoc przy doborze ćwiczeń

Cwiczenia dobór

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
antybuka

antybuka

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

Witam muszę was o coś zapytać :) chciałbym abyście polecili dla mnie jakieś wstępne ćwiczenia :)

 

a konkretniej jestem na redukcji potem zaczynam cykl kreatyny (siłownia) w dodatku chodzę na boks a za 2 miesiące mam zamiar rzucić siłownię i wziąść się konkretnie za kalistenikę :) i moje pytanie jest taki jakie ćwiczenia polecicie na początek (przez te 2 miesiące chciałbym wykonywac te ćwiczenia puki chodze na siłownię) tak żebym nabrał jakiejkolwiek wprawy i żebym miał lepszy początek w tej dziedzinie :)  Oczywiście jest pewne ale... boks i siłownia to jednak spory wysiłek więc nie mogę się przemęczać myślałem raczej na ćwiczeniach takich jak stawanie na rękach na piłce żeby nie przemęczać mięśni więc czy polecicie jakieś ćwiczenia które mogłbym robić przez 2 miesiące nie przemęczając się a które dałyby mi lepsze start w kalistenice ? :)


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Skazany na trening cz1 paul wade. Opisane 6 glowne cwiczenia w kalistenice od najprostszej wersji.

Warto przeczytac, poniewaz dla poczatkujacego to najlepsza lektura.

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

...


  • 0

...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych