Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jak często można ładować?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
wezuwiusz

wezuwiusz

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Hej, to mój pierwszy post ale nie będę się produkował o tym :D Witam.

 

Ćwiczę według Skazanego, grzecznie jadę od samego początku, powolutku. Pomimo że mam jakąś tam już karierę treningową, wakacje spędziłem ambitnie ale jadę grzecznie, powolutku od pompek na ścianie itd.

 

No ale. Ale mam ten drążek w drzwiach, obejrzałem sobie progresję do Front Lever i wciągnęło mnie więc co przechodzę obok to mnie kusi by sobie te kilka podciągnięć zrobić kolanami do kąta prostego albo do klatki wisząc. Bez zbytniego przeciążania się.

 

Są jakieś przeciwwskazania? Mam tu na myśli brak czasu na re-ge-ne-ra-cję mięsni itd.

 

a pytanie bonus

 

czym się różni pull-up od chin-up ?? 


  • 0

#2
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

1) Nie, nie przeszkodzi Ci ale warto nawet przed taką krótką seryjką się rozgrzać.

2) Pull up - podciąganie nachwytem, chin up podchwytem.


  • 1

#3
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Przeslij link prosze do tej progresji, bo wiekszosc na youtube jest niepoprawna.

Front lever to waga przodem. Jest to element gimnastyczny i powinnismy sie ich uczyc od gimnastykow lub w gimnastyczny sposob, a nie od stritworkałtowców, ktorzy koślawią praktycznie kazdy element, byle tylko go wykonac

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#4
wezuwiusz

wezuwiusz

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

he no i wielkie dzięki, takie to proste.

 

EDIT

 

druga odpowiedź przyszła widzę, progresję tu podpatrzyłem

 

 

na razie podnoszę kolana, niezobowiązująco. Wyjątkowo mam przy tym przyjemne odczucia w ciele więc traktuję to niemal jak "tradycyjne poszukiwanie przyjemnych odczuć w ciele" ;D  Ale gdy przyjdzie pójść dalej w stronę wagi przodem, mówisz uważać trzeba na źródło wiedzy.


  • 0

#5
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Duzo filmikow widzialem tego lepka i widac, ze sile ma nieziemska. Ale niestety technicznie w wielu kwestiach jego wykonanie kuleje.

Polecam zapoznac sie z Foundation One od trenera sommera. Jest o tym watek na forum dosyc bogaty. To swietne uzupelnienie skazanego.

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych