Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

MMA & 5x5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1
Bravo

Bravo

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów

Cześć

 

Trenuje obecnie według 'skazanego' ale chciałbym zacząć trenować 5x5 gdyż podobno przynosi lepsze rezultaty ale niebawem zaczynam trenować MMA co wiąże sie z dużym wysiłkiem wydolnościowym 2-3 treningi w tygodniu i czy w takiej sytuacji trening 5x5 przyniesie oczekiwane rezultaty ?

 

Moim celem jest oczywiście siła.


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

"podobno", piękne słowo. 

 

1. Co Ci się nie podoba w skazanym?

2. Ile nim trenujesz?

3. Jaki masz progres?

4. Jak wygląda Twój tydzień pod względem żywienia i treningów?

5. Czemu chcesz przejść akurat na 5x5?

6. Ile już trenujesz ogólnie?

7. Czy MMA to tylko chwilowe zauroczenie by bić ludzi na dyskotekach, czy masz predyspozycje na zawodowca?

8. Jeśli na powyższe odpowiedziałeś twierdząco na drugą część pytania, to czemu nie ułożysz planu pod MMA?

9. Dlaczego nie przeczytałeś innych wątków? Temat połączenia MMA i treningu siłowego przewinął się kilkanaście razy w przeciągu pół roku. 


  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
Bravo

Bravo

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów

Nie powiedziałem ze skazany mi sie nie podoba po prostu przeczytałem o 5x5 gdzie tak twierdząco autor przekonywał żeby spróbować go pod skazanego i przyniesie lepsze efekty ze postanowiłem spróbować. 

http://kalistenikapo...na-wzrost-siły/

 

Trenuje od około 5 miesięcy ale nie pomijałem pierwszych kroków na które troszkę zeszło.

Jestem na 6-7 kroku w zależności od ćwiczenia.

 

Pod względem żywienia szczegółowo Ci nie powiem ponieważ nie wyliczam kalorii ale odżywiam sie raczej odpowiednio i staram sie dbać zeby niczego nie brakowało ani nie było zbyt wiele. Trenuje co drugi dzień a w dzień wolny biegam.

 

Ogólnie niby nie trenowałem przed skazanym ale jestem dosyć aktywny fizycznie do tego co troche zdarza mi sie pojechać na poligon gdzie trzeba troche poćwiczyć.

 

MMA to nie chwilowe zauroczenie zamierzam ćwiczyć długimi latami ale nie zamierzam robić kariery w tym kierunku po prostu uczęszczam do szkoły wojskowej a treningi MMA są jej inicjatywą i nawet jeśli nie wypali to pójde gdzie indziej trenować.

 

Zaglądam gdy mam wolny czas na forum ale takiego tematu nie widziałem być może jestem zbyt rzadko na komputerze.


  • 0

#4
Bravo

Bravo

    Member

  • Użytkownik
  • 14 postów

Jeśli faktycznie przewinął sie taki temat poprosiłbym o link do niego ponieważ nie moge go odszukać.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych