Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Jonathan Horton on weight training and gymnastics

Jonathan Horton

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków


  • 0

...


#2
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Kurde, gdyby u mnie byłą sekcja gimnastyki to zrezygnowałbym pewnie od razu z taekwon-do i SW. Skupiłbym się głównie na tym. Ćwiczenie samemu w domu z internetem nie jest takie samo :(


  • 0

#3
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Dla osób w twoim/naszym wieku to nawet w Warszawie nie ma sekcji ; P W tym wieku jedynie gdzie możesz się zetknąć z gimnastyką to studia WF.


  • 0

#4
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Moje dwa glowne powiedzenia cisna mi sie na usta:
"Wymowki domena ludzi slabych"
"Kto chce, szuka sposobu. Kto nie chce, szuka powodu".

Nie wszyscy maja dostep do sali. Nie kazdego stac na trenera. Nie kazdy ma wrodzone predyspozycje.

Ale chyba kazdy z nas ma w sobie pasje, ktora pcha nas do pokonywania trudnosci.

Gimnastycy.pl organizuja raz w miesiacu seminaria. 6.09 sa w Bydgoszczy. Mega ciekawy temat bedzie poruszany. Wystarczy wsiasc w samochod/pociag i jechac, poznac, nauczyc sie, wdrozyc do treningu i pasja zarazic znajomych, bliskich. Wtedy bedzie z kim trenowac.

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#5
czillaut

czillaut

    Advanced Member

  • Moderator
  • 993 postów
  • LokalizacjaPL

Jednak seminarium raz na miesiąc a codzienna sekcja to trochę co innego ; ) Ja mam to szczęście, że jestem na tym WFie i 3x w tyg ćwiczę na profesjonalnej salce z bardzo dobrym trenerem. Bez tego, wiadomo można się spełniać, przecież nie musimy być najlepsi ale ciężko o jakieś porządne efekty.


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych