Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Regularnosc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
imap90

imap90

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

Witam  od roku sobie cwicze tak w domu drazek (nachwytem szeroko i wasko, za głowe, podchytem) pompki (szeroko, wąsko, z nogami wyżej, na szerokośc barków, na podwyzszeniu z nogami na ziemi, tylem na krzeslach noi szeroko na krzesłach, ) czasami jakies przysiady i delikatnie brzuch jednak teraz chciałbym się wziąć za treningi na powaznie chce sie poradzic poniewaz zaczalem prace i grafik mam tak ulozony ze moje cwiczenia sa nieregularne do tego praca na noce (noc i dzien sa po 12 godzin) czy cwiczyc dalej kiedy mam czas czy zmusic sie do cwiczen po 12 godzinach pracy albo przed nocą?...  nie chce tez za bardzo przemeczac organizmu gdyz mija 2 lata jak jestem po chemioterapii do tego chce zapytac o jakies fajne cwiczenia brzucha nie za mocne ale z drugiej strony chcialbym poprawic dolne partie nie tylko ze wzgledow estetycznych ale i sile miesni brzucha bo w dolnych partiach bylem operowany (chce uniknac kiedys przepukliny)  niby 2 lata minelo ale boje sie przesadzic moj cel to wyglad i dobre zdrowie :) pozdrawiam


  • 0

#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Ja pracuje czesto od 10 do 21 i trenuje rano sylwetki, resety itp a wieczorem ostry 5x5 trzech glownych cwiczen - podciaganie, pompki, pistolety.
I nie narzekam :)

Co do brzucha, a glownie calego korpusu to polecam hollow body oraz cale foundation one trenera sommera (do odnalezienia w czelusciach internetu, a na forum u nas opisalem co i jak z tym planem).

Co do konkretnych planow to musisz przeczytac pigulke wiedzy. Bez tego nie ruszysz dalej

Wytrwalosci

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
imap90

imap90

    Brak

  • Użytkownik
  • 2 postów

dzięki za odpowiedz :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych