Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Radom - "street workout" park?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Zembol

Zembol

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LokalizacjaRadom

Niedawno u mnie w mieście powstało coś w rodzaju SW parku, chociaż może bardziej siłownia na świeżym powietrzu. Zdj. w linku 
http://radom.fotopol.../541/541772.jpg
Czy mając do dyspozycji ten drążek i poręcze da się przeprowadzić porządny trening? Mam zero doświadczenia ze streetem tylko siłownia więc za bardzo nie wiem jak to by mogło wyglądać. Myślałem również nad wykorzystaniem tych desek do robienia pompek i pompek w staniu na rękach.
Proszę o pomoc w ułożeniu sensownego planu dla początkującego.
Moje "możliwości" pompki: 10 przysiady 40 podciągnięcia 2 pompki na poręczach 4
Jeżeli nie w tym dziale to przepraszam i proszę o usunięcie/przeniesienie ;)
Pozdrawiam i z góry wielkie dzięki za pomoc


  • 0

#2
lukas_da

lukas_da

    Member

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • LokalizacjaKatowice

Jest wszystko co trzeba a porządny trening to i w lesie zrobisz.

Planu nikt za Ciebie nie ułoży, ułóż sam i wrzuć do oceny. Licząc, że ktoś za Ciebie to zrobi jest trochę nie tak. 

 

Pozdrawiam i do dzieła :)


  • 0

#3
Zembol

Zembol

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LokalizacjaRadom

No cóż może i tak będzie lepiej. Z założenia wszystkie ćwiczenia wykonuje 6serii po 6powtórzeń starając się robić wolno by nie nabierać rozpędu tylko używać odpowiednich mięśni.
Myślałem nad takim "obwodem"
Przysiady>Podciąganie>Pompki na rękach>Wznosy nóg>Pompki/Dipy
Dni treningowe wtorek, czwartek, sobota.
Aktualne progresje
przysiady - przysiad bułgarski
podciąganie - na siłowni się tylko opuszczałem(faza negatywna) jednak ostatnio wykonuje max. ilość powtórzeń szerokim nachwytem, obecnie max 2
pompki na rękach - pochylenie się do przodu(nie wiem jak to opisać, staje przed deską za zdj opieram na niej ręce i robie pompki zgięty)
wznosy nóg - podciąganie kolan do klaty
pompki - "zwykłe" łokcie i ręce wzdłuż ciała
dipy - "zwykłe" nogi wyprostowane


  • 0

#4
lukas_da

lukas_da

    Member

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • LokalizacjaKatowice

Jak na początek może być, potraktuj to jako wstęp. Po jakimś czasie zmień na treningi bardziej sprecyzowane na konkretne grupy mięśni. Chodząc na siłownie wiesz, że nie robi się wszystkiego naraz. A tak w ogóle to poczytaj forum, posty doświadczonych userów i wyciągaj wnioski.


  • 0

#5
wypass

wypass

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

W parku na osiedlu Południe też powstała siłownia...

 

https://www.facebook...?type=1

 

Jak na razie największa popularność u dzieci i osób starszych...na drążku nie widziałem nikogo  :P


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych