Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Powrót do formy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Witam wszystkich serdecznie,<br />Więc tak nazywam się Dominik mam 22 lata no i Kali interesuję się około 2 lat.<br />Zaczynam prowadzić dziennik ponieważ nie powiem szukam gdzieś wśród was motywacji. Od 2 lat nie trenuję już wyczynowo poprzednio trenowałem boks i teraz właśnie głód treningu i zawodów podniósł mnie na duchu że mogę jeszcze wrócić mam do zarzucenia 17 kg a z Kali chce powolutku zaczynać moje przygotowania do zawodów są one na 3 października przewidziane.<br />Przeczytałem Olivera lafaya, ala kavadlo i 2 części skazanego zobaczymy jak to się przełoży na praktykę <br /><br />Więc tak będę trenować 5,6 razy w tyg z tego 3,4 Kali 2 razy biegi a od 20 sierpnia rusza boks więc wtedy zacznę też na salę ruszać <br /><br />Trening dzisiaj wyglądał następująco <br /><br />Pompki pełne 2 serię po 10-12 pow.<br />Przysiady krok 3 ze skazanego 2-15 pow<br />Mostek początkującego 2-30 sekund<br />Podciąganie krok 3 2 serię 10 pow<br />Uginanie kolan w lezeniu 2 s 12 powtórzeń <br /> <br />Jeśli nie będę miał żadnych problemów z regeneracja postaram się częściej wykonywać
  • 0

#2
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Więc dzisiaj były interwaly na deser po urlopie 30 min ze zmienną intensywnością były nawet ciężkie momentami 5 km udało się zrobić jutro dalej Kali a jeszcze dzisiaj mam zamiar sobie zrobić mała lekturke ala kavadlo i jeszcze raz skazanego przeczytać
  • 0

#3
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Siemka wszystkim, dzisiaj na spontanie że jakoś tak mnie ochota naszła zrobiłem sobie tabate i wiem że może będę miał krytykę za to że treningu stricte interwalowego nie powinno się robić co dziennie. Ale z tego wiem że moje ciało i organizm potrafi charowac na pełnym tempie chciałem spróbować. Czuje się ogólnie dobrze ale te 4 minuty dały mi naprawdę w kość ogólnie stosowałem już kiedyś tabate ale nieszlo mi może z braku motywacji albo techniki danego ćwiczenia. Dzisiaj zostaje mi trochę polatac po forum no i coś poczytać Heeeeey
  • 0

#4
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Hej wszystkim dzisiaj nie było szału wstałem troszkę obolaly więc pozwoliłem odpuścić sobie Kali na rzecz 30 min aerobow pobiegalem sobie dzisiaj 4,5 km. Zauważyłem ze nie opisałem jeszcze mojej diety więc tak nie będzie tutaj tez wielkiego szału bo stosuje metodę iifym kto nie wie tego odsyłam do wujka Google nie jem tak samo śmieci staram się jeść większość zdrowo ale pozwolę sobie na tabliczkę czekolady dziennie wiem wiem zaraz będzie hejt ale mogę wam powiedzieć ze czuje się dobrze więc piona kto by chciał mnie śledzić to zapraszam na endomondo nick Enkelinho oraz mój dziennik dietetyczny myfitnesspal nick Enkelinho Piooonaaa
  • 0

#5
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
A czemu hejt? Jesli jesz tyle czekolady codziennie i masz dobre efekty sylwetkowe i silowe, to tylko pozazdroscic :)

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#6
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Czemu hejt powiem ci ponieważ jest dużo tzw. Guru fitnessu którzy uważają że jeśli będziesz jadł przez cały dzień tylko ryż i kurczaka to uda ci się wagę zrzucić ja wychodzę z tego założenia że nie trzeba się stricte 100 % zdrowo odżywiać by mieć mega efekty ja mam ten przedział w 80/20 czyli większość staram się zdrowiej odżywiać a 20 % dziennie staram się zostawić na Smakołyki czasem to będzie pizza czasem czekolada 🍫
  • 0

#7
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Cześć witam wszystkich dzisiaj więc z tego powodu że wczoraj trochę po forum pobuszowalem pozwoliłem sobie dzisiaj potrenować planem fbw który został umieszczony na stronie plany treningowe powiem tak intensywność fajna fajnie czułem przy pompkach pompę jak i przy podciagnieciach nie wiem czy będę trenowal tym systemem ale myślę że będę się starał zaskakiwać organizm czymś nowym wiec do jutra przyjaciele Kali Heeeeey
  • 0

#8
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Hej wszystkim no to tak dzisiaj zrobiłem sobie bieganie 30 min taki dzień wolny od Kali aaa i dzisiaj został zamówiony kettlebell wiec będę miał w co się bawić na weekend postaram się dobrać i ułożyć plan na siebie by to działało wiec do jutra Kali Kali Heeeeey
  • 0

#9
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Uwazaj z ketlem, bo bez techniki latwo o kontuzje. Poprobuj na sucho najpierw ruchy.

Wytrwalosci heeey :)

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#10
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Powiem szczerze nie jestem żadnym specem od kettla i chce właśnie jak mówisz trochę sobie na sucho porobić ale co widziałem co ludzie z kettlem wyrabiają plus Kali do tego to bomba 💣 dzięki za motywację powadzi będę starał się regularnie pisać co jest
  • 0

#11
pk187

pk187

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów

Warto przeczytać przed zabawą z kettlami książkę Pavla Tsatsouline'a "Wielkie wejście odważników kulowych". Zawiera opisy najważniejszych ćwiczeń oraz plany ;) W sumie jest to lektura obowiązkowa dla ludzi, którzy chcą zacząć ćwiczyć z KB. 


  • 0

#12
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Dzięki za info chłopaki wiem wiem to są lektury które radzicie będę w polsce następnym razem to kupię. A propo jeszcze dzisiaj udało mi się zrobić trening 5x5 o którym napisał luko i powiem będę chyba raczej jego z kettlem mieszał dopóki sw nie będzie
  • 0

#13
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Cześć cześć wszystkim dzisiaj miałem mała niespodzianke otóż rano przyszedł mi kettlebell 16 kg oczywiście chciałem wypróbować parę ćwiczeń na rozgrzewkę a mój główny trening dzisiaj to była tabata w formie sprint powiem wam że puls mój był momentami 190 nieźle dawało w kość jutro dzień wolny od trening ale nie od Lektur dzisiaj ściągnąłem sobie enter the kettlebell po angielsku i będę studiował wiec Heeeeey do następnego treningu
  • 0

#14
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Cześć jestem po częściowej lekturze nagiego i powiem wam zacznę trenować kettlem na przemian z masą ciała doszedłem do takiego fajnego wniosku ze będę starał się łączyć te treningi i będę starał się trenować kettlem podstawowe ruchy czyli swing tureckie wstawanie i clean and jerk wczoraj pobawilem się trochę kettlem i zrobiłem te 3 ćwiczenia i powiem szczerze miazga każdy mięsień czulem w tych ćwiczeniach a jak dzisiaj chciałem sobie zrobić test pompek to tak lekko się je wykonywalo ze szkoda mówić miazga!!!!
  • 0

#15
pk187

pk187

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 postów

Kettle są świetne. :) Ja np. ćwiczę 3 dni kali, 2 dni z kettlami. Na razie tylko swingi z 17,5kg kettlem, a tgu czasem włączam do rozgrzewki przez treningiem z masą ciała, ale to z innym, dziecinnie malutkim ciężarem. ;)


  • 0

#16
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Słuchaj powiem tak podpisuje się pod wszystkim co tsatsouline mówi na temat kettla mam zamiar teraz jak będę w polsce kupić parę lektor obowiązkowych 😃 między innymi wszystkie książki tsatsouline
  • 0

#17
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Siemka dzisiaj zrobiłem interwaly biegowe w formie tabaty ostro było. Waga przez ten tyg spadła napewno tak mysle ze 03-05 kg czuje się dobrze i startujemy z nowym tyg heey
  • 0

#18
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Siemka dzisiaj były aeroby 35 min biegania 5 km czuje się dobrze może wieczorem jeszcze porobie trochę Kali
  • 0

#19
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Siemka siemka dzisiaj była tabata w bieganiu ogólnie 5 km w 35min jest dobrze wieczorkiem jeszcze Kali a jutro trening kettlebell 😊
  • 0

#20
enkel

enkel

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 58 postów
Cześć witam sorry nie miałem neta na dwa dni wiec tak wczoraj był trening w z kettlem były to swingi snatch clean Press goblet squat wszystko jak obwód i 4 takie zrobiłem dzisiaj było bieganie 5 km spokojnie jak by ktoś chciał mnie śledzić to na endomondo jestem jako enkelinho jutro rano prawdopodobnie też bieg
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych