Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Mętlik w głowie.

Skazany na trening masówka dieta masa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1
filips97

filips97

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Witam. 

Jestem tutaj nowy, od pewnego czasu zaglądam regularnie na forum, ale do rzeczy.

Mam parę pytań odnośnie diety.

Ostatnimi czasy przeczytałem Skazanego ( część 1 i 2) i stworzył mi się w głowie pewnego rodzaju mętlik, otóż : 

   w Skazanym, napisane jest że nie warto robić żadnych masówek itp, wystarczy jeść regularnie, odpowiednio 3 posiłki ( oczywiście zbilansowane ) i oczywiście ćwiczyć :D Moje pytanie dotyczy właśnie tego. Jak uważacie, jak to było z wami ? Jedliście zdrowo, regularnie i ta masa szła wam w górę, czy jednak ta stara masówka znana nam z siłowni jest obowiązkową pozycją, jeżeli chcemy uzyskać te upragnione parę kg mięcha :D ?

Pytam, gdyż na każdej drodze słyszę co innego. Z góry dzięki, pozdro !

 


  • 0

#2
Cytrus

Cytrus

    Member

  • Użytkownik
  • 29 postów
  • LokalizacjaOkolice Wrocławia

Co prawda nie czytałem skazanego, ale gdy starałem się jeść REGULARNIE co 3 godziny zdrowe żarcie i ostro ćwiczyłem to mięśnie rosły.


  • 2

#3
Samaram

Samaram

    Member

  • Użytkownik
  • 21 postów

Ja tam cały czas idę treningiem siłowym, ale dzięki diecie widze i przyrost masy.


  • 1

#4
filips97

filips97

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

okej, czyli normalnie jeść, nie obżerać się, jeść dużo owoców, warzyw, mięso, nabiał i czekamy na jeszcze większe przyrosty :D dobra dzięki chłopaki 


  • 0

#5
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

Napewno pomogą Ci te artykuły:

http://kalistenikapo...udowanie-diety/

http://kalistenikapo...łka-i-tłuszczy/

 

Niestety, ale chcąc przybrać kilka kilo czystej masy mięśniowej to odpowiednia dieta jest konieczna. Nie musi być to codziennie ryż z kurczakiem :)

 

Na początku licz gramy makroskładników oraz kaloryczność posiłków. Po kilku miesiącach wejdzie Ci to w krew i nie będziesz musiał już prowadzić dzienniczków. 


  • 1

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#6
filips97

filips97

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

W sumie nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie, a że nie chce pisać nowych tematów, to zrobię to tutaj. 

A jak to będzie jeżeli dodam do tego : bieganie, rower, koszykówkę tak na ostro, czyli areoby. 

Czy jeżeli dodam takie aktywności i mimo wszystko będę jadł te 200kcal dodatkowych, to jak to będzie wyglądało z tkanką tłuszczową ?.

Dodam że mój typowy dzień wygląda mocno aktywnie : treningi, często areoby. 

Wydaję mi się że w kalistenice jest nieuniknione spalanie, dużych ilości kcal, więc jak to będzie wyglądać ? 


  • 0

#7
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Od systematycznych treningow, zdrowego jedzenia oraz kontrolowania bilansu nikt tkanki tluszczowej nie przybral.

Robiac ostre treningi cardio moze byc gorzej z budowaniem masy, poniewaz spalasz duze ilosci kcal oraz "marnujesz" glikogen w miesniach.

Polecam przeczytac anita bean - zywienie w sporcie

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#8
filips97

filips97

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

okej dzięki zabieram się za czytanie :D


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Skazany na trening, masówka, dieta, masa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych