Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Czy ćwiczenie wg skazanego (weteran) to nie za mało?

skazany na trening skazany weteran plan treningowy trening wielka szóstka wielka 6

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
Sallys

Sallys

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów
17 lat 176cm wzrostu i 59 kilo żywej wagi :P
Chciałbym się rozwijać ale mam wrażenie, że weteran wg skazanego to nadal za mało dodałem kilka ćwiczeń (flaga smoka, martwy ciąg, ludzka flaga) ale to chyba NADAL za mało ćwiczyć 20min jedną grupę mięśniową, czy jakis obwód nie byłby lepszy? Byłbym wdzięczny za jakiś wasz przykładowy plan bo oglądając wasze zdjęcia to też chciałbym być taki 'duży' :D

Moja 'ulepszona' rozpiska weterana:

Pn. Podciąganie (pełne-5kr, szerokie, wąskie)
Wt. Mostek 6kr i ludzka flaga
Śr.Pompki w staniu na rękach 5kr + kruk + (na trapezy o których ktoś kiedyś pisał, chyba Luko)
Czw. Wznosy nóg 6kr (mogę na kolejny już iść )i dragon flag
Pt. przysiady 5 kr (za tydzień 6) skakanka i martwy ciąg
Sob. Pompki 5kr i dipy na drążku
Ndz.dzień święty święcić czyli słodkie , którego jest względnie dużo w tym programie :(
  • 0

#2
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Ja bym zbił to wszystko w 1-2 treningi i robił min. 3x w tygodniu.


  • 0

66668745.png


#3
Sallys

Sallys

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów

Czyli jeden-dwa trening ogólnorozwojowe?


  • 0

#4
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Wszystkie cwiczenia robisz na 1 treningu 3x w tygodniu.

Tzw FBW.

Wysłane za pomocą TapaTalk
  • 0

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#5
Krystiann

Krystiann

    Hold on be Strong

  • Użytkownik
  • 74 postów
  • LokalizacjaPolska

Na start zawsze FBW, najlepiej zapoznaj sie z książką Oliviera Lafaya "Trening siłowy bez sprzętu" ten plan treningowy + dobra dieta i waga pójdzie w góre  ;)

I nie kombinuj, bo gotowe plany są po to by działały.


  • 0

"Jeśli znasz swoją wartość, to bierz co ci się należy, ale musisz być gotowy przyjąć ciosy,

a nie wskazywać paluchem i gadać, że nie powodzi ci się przez niego, ją czy kogokolwiek.

Tchórze tak robią, a ty nie jesteś jednym z nich, jesteś ponad to."

Rocky Balboa


#6
marooooo00000

marooooo00000

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 177 postów

Nie rozumiem po co komplikujesz plan skoro w książce ,, skazany na trening" masz podane gotowe plany. Z tego co wnioskuję to dopiero zaczynasz trening i od razu na początek sięgasz po plan ,, weteran" i jeszcze dodatkowo go modyfikujesz ? Uwierz mi, że daleko tym planem nie zajdziesz. Zacznij od postaw czyli od planu ,, świeża krew" tak jak zaleca autor w książce. Uważasz że to za mało? Masz 176 cm wzrostu i wazysz 59kg czyli masz 7kg niedowagi. Trenując codziennie po kilka ćwiczeń w nie wiadomo ilu seriach i powtórzeniach masy nie zbudujesz. Ja w 2012 roku jak zaczynałem ćwiczyć według skazanego to ważyłem 103kg i miałem dość dużo siły. Jednak i tak zacząłem od tego planu ,, świeża krew" ponieważ miałem długą przerwę w treningu. I uwierz mi że ten banalny plan jak niektórzy twierdzą dał mi więcej pożytku niż te wszystkie magiczne plany z internetu.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skazany na trening, skazany, weteran, plan treningowy, trening, wielka szóstka, wielka 6

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych