Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Zabrze - kto ćwiczy i gdzie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Piotr Ryszard

Piotr Ryszard

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów
Jak w temacie, dajcie znać Zabrzanie gdzie ćwiczycie! :)
  • 0

#2
JankesKyo

JankesKyo

    Brak

  • Użytkownik
  • 9 postów

No ja ostatnio głównie w domu bo spadłą mi motywacja do wychodzenia jak pzez dłuższy czas nie mogłem nikogo wyciągnąć na trening :/ Jak na dworze to Park Dubiela :) Albo bieganie albo ćwiczenia na "siłowni" lub placyku zabaw obok ;) Fajnie by było mieć jakąć grupę w Zabrzu :)


  • 0

#3
Piotr Ryszard

Piotr Ryszard

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów

No ja ostatnio głównie w domu bo spadłą mi motywacja do wychodzenia jak pzez dłuższy czas nie mogłem nikogo wyciągnąć na trening :/ Jak na dworze to Park Dubiela :) Albo bieganie albo ćwiczenia na "siłowni" lub placyku zabaw obok ;) Fajnie by było mieć jakąć grupę w Zabrzu :)


A to Ty z tego fanpejdża jesteś, co? :D
  • 0

#4
JankesKyo

JankesKyo

    Brak

  • Użytkownik
  • 9 postów

A to Ty z tego fanpejdża jesteś, co? :D

Jakiego fanpejdża?? :D


  • 0

#5
Piotr Ryszard

Piotr Ryszard

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów
Jak nie z fanpejdża to znajdź mnie na fejsie po takim nicku jak tu! :)
  • 0

#6
JankesKyo

JankesKyo

    Brak

  • Użytkownik
  • 9 postów

Spoko :D Dzisiaj widziałem dwóch kolesi ćwiczących na placu zabaw przy skrzyżowaniu ul 1-go Maja oraz Sobieskiego. Jak się tu pojawicie to prosze o kontakt bo mieszkam niedaleko i też tam czasem ćwicze to czemu by nie poćwiczyć razem xD


  • 0

#7
Kooneer

Kooneer

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 140 postów
  • LokalizacjaZabrze

Ja tam w domu ćwiczę. Fajnie się biegało na koksowniku, ale teraz wyburzyli, więc chyba będę chodził na Dubiela :D
Szkoda, że u nas nie ma takiego parku kalistycznego :/


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych