Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

Ankieta dotycząca wyzwań!


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

Poll: Wyzwania (38 member(s) have cast votes)

Czy chcesz zmiany osoby prowadzącej wyzwania?

  1. Tak! (2 votes [5.26%])

    Percentage of vote: 5.26%

  2. Nie! (36 votes [94.74%])

    Percentage of vote: 94.74%

Vote Guests cannot vote

#1
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 posts
  • LokalizacjaSzczytno

Mamy dla Was króciutką ankietę!
Liczymy na szczere i przemyślane głosowanie!

 

(Ankieta znajduję się wyżej nad treścią posta)

(Udział w głosowaniu mogą brać tylko użytkownicy forum)


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#2
hepatil

hepatil

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 371 posts
Ankieta: Wyzwania (22 użytkowników oddało głos)
Czy chcesz zmiany osoby prowadzącej wyzwania?
  1. Tak! (3 głosów [9.09%])

    Procent z głosów: 9.09%

  2. Nie! (30 głosów [90.91%])

22 oddalo glos...

 

3 - tak 

30 - nie....

 

hmmmm , cos mi tu nie pasuje albo czegos nie rozumiem... 


  • 0

#3
FurioS

FurioS

    Street Workout Łódź - szukaj nas na FB

  • Użytkownik
  • 299 posts

Też zbytnio tego nie czaje.

 

Jak to powiedział Stalin - "Nie ważne jest, kto i jak głosuje, ale kto liczy głosy"


  • 0
"Aby odnieść sukces w tym co robisz musisz wpierw odnieść zwycięstwo nad własnymi słabościami."

#4
sheisbutterfly

sheisbutterfly

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Moderator
  • 473 posts
  • LokalizacjaWałbrzych

nie rozumiem w ogóle treści ankiety. Dlaczego ktoś miałby chcieć zmienić osobę która prowadzi wyzwania? przecież dobrze prowadzi wszystko..? chyba że o czymś nie wiem..


  • 0
"Najpierw, rób to co konieczne, potem, to co możliwe, a na końcu okaże się że robisz rzeczy nie możliwe"

Chcesz dodać mi skrzydeł? :) to proste!! wciśnij Rep !! :)

#5
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 posts
  • LokalizacjaSzczytno

Ankieta przez jakiś czas była dostępna dla niezalogowanych osób :( Mój błąd przy tworzeniu :( Więc głosy "gości" są nie ważne  :(
Zliczone "osoby" zostały tylko te które były zalogowane oddając głos. Głosy oddane przez "gość" zostały anulowane!

 

 

 

nie rozumiem w ogóle treści ankiety. Dlaczego ktoś miałby chcieć zmienić osobę która prowadzi wyzwania? przecież dobrze prowadzi wszystko..? chyba że o czymś nie wiem..

 

Bardzo dobrze prowadzi ;) Jednak niektórym chyba nie odpowiada poziom (jest zbyt wysoki) i mają obiekcję :/

 

Ja już z FurioS'em rozmawiałem i próbowałem napchać w niego trochę mojego punktu widzenia ;)

 

P.S. zostawiam ankietę tylko z głosami zliczonych (zalogowanych) osób. Błąd został poprawiony.


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#6
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 posts
Jednak niektórym chyba nie odpowiada poziom (jest zbyt wysoki) i mają obiekcję :/

 

Wyzwania są prowadzone bardzo dobrze przez FurioS'a. Wyzwania i zaliczanie ćwiczeń muszą być zgodne z wytycznymi, które pokazuje FurioS w filmach instruktażowych, inaczej wszystko by się rozsypało, dlatego trzeba twardo tego przestrzegać. Jeżeli komuś coś nie odpowiada to niech nie bierze udziału w wyzwaniach i po problemie. Na początku istnienia forum i wyzwań, były one traktowane dość luźno i też to części osób nie odpowiadało, bo nie było wiadomo, czy ćwiczenie można zaliczyć czy też nie bo wiele osób wykonywało ćwiczenia na swój sposób i ze swoją techniką (czasem źle wykonywaną), i ciężko było sprawiedliwie ocenić uczestników i wyłonić zwycięzców. 

Wyzwania w takim systemie jaki są teraz są najlepszym rozwiązaniem według mnie;)


  • 0

#7
Sallys

Sallys

    Member

  • Użytkownik
  • 25 posts

Wyzwania muszą być trudne, bo inaczej nie byłby wyzwaniem ;P Na razie jestem za słaby aby zrobić całe wyzwania, ale kiedyś może zacznę nagrywać :P

 

Btw. Dawno nie było jakiegoś wyzwania, ostatnie jest z maja ;)


  • 0

#8
Grzegorz

Grzegorz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 188 posts

Z jednej strony chcielibyśmy, żeby do wyzwań przystępowało jak najwięcej osób. Z drugiej strony przy wymagających ćwiczeniach nie ma szans, żeby filmików było dużo. Sam chętnie bym wystartował, tylko z góry wiem, że nie jestem w stanie rywalizować w wymaganych ćwiczeniach. Prowadzącemu nie mam nic do zarzucenia, bo prowadzi wyzwania wg. obranej formuły i prowadzi je dobrze. Pomyślałbym raczej o stworzeniu dwóch katgorii: początkujący i zaawansowani. W zaawansowanej oceny powinny być wtedy bardziej restrykcyjne. Skrupulatnie oceniana technika wykonania ćwiczenia. W kat. początkujących możnaby trochę mniej krytycznie podchodzić do oceny, bardziej oceniać zaangażowanie itp. 


  • 1
Aby być najlepszym, musisz być lepszym od samego siebie...

#9
student87

student87

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 384 posts
  • LokalizacjaPodkarpacie

 W kat. początkujących możnaby trochę mniej krytycznie podchodzić do oceny, bardziej oceniać zaangażowanie itp. 

Po co wykonywać ćwiczenie, którego nie jesteś w stanie zrobić poprawnie technicznie, jeśli coś jest za trudne to wykonuj łatwiejsze warianty.... cierpliwość przepustką do perfekcji.


  • 0

I want represent an idea, I want represent possibilities

 


#10
Orel

Orel

    Szeryf :D

  • Administrator - Boss

  • 582 posts

 

 W kat. początkujących możnaby trochę mniej krytycznie podchodzić do oceny, bardziej oceniać zaangażowanie itp. 

 

Zaangażowania nie brakuje każdemu kto już bierze udział w wyzwaniach ;)

Dążmy do "idealnego" wykonania techniki w danym ćwiczeniu. Jeżeli ktoś już bierze udział w wyzwaniach to właśnie stara się jak najbardziej dość do tego "ideału" i nagra kilka filmów, aż mu to wyjdzie ;)

Podzielenie jeszcze na kategorie na początkującego i zaawansowanego wprowadzi chaos w wyzwaniach. Poza tym ćwiczenia są już ustawione od najłatwiejszego do najtrudniejszego, więc każdy może próbować swoich sił :) Według mnie nie ważne, czy w danym ćwiczeniu potrafi wykonać 5 powtórzeń czy też 40 powtórzeń.


  • 0

#11
Justy^a

Justy^a

    Advanced Member

  • Instruktor

  • 1,013 posts
  • LokalizacjaKraków
  • Kwalifikacje:Trener Personalny

Z jednej strony chcielibyśmy, żeby do wyzwań przystępowało jak najwięcej osób. Z drugiej strony przy wymagających ćwiczeniach nie ma szans, żeby filmików było dużo. Sam chętnie bym wystartował, tylko z góry wiem, że nie jestem w stanie rywalizować w wymaganych ćwiczeniach. Prowadzącemu nie mam nic do zarzucenia, bo prowadzi wyzwania wg. obranej formuły i prowadzi je dobrze. Pomyślałbym raczej o stworzeniu dwóch katgorii: początkujący i zaawansowani. W zaawansowanej oceny powinny być wtedy bardziej restrykcyjne. Skrupulatnie oceniana technika wykonania ćwiczenia. W kat. początkujących możnaby trochę mniej krytycznie podchodzić do oceny, bardziej oceniać zaangażowanie itp. 

 

Zgadzam się, ale widziałabym to inaczej - w obu kategoriach skrupulatna ocena, tylko zadania trochę inne. Na przykład wznosy nóg w zwisie - ugięte albo proste. Byłoby więcej pracy dla Furiosa, ale mniej zaawansowani mieliby szanse z kimś w ogóle rywalizować. Ostatnie wyzwania mnie przerosły o jakieś pięć lat treningu :))) Wielki respekt dla uczestników!


  • 0

#12
Grzegorz

Grzegorz

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 188 posts

Zrobienie pierwszego MU może być dla mnie mega satysfakcjonujące. Mogę się tym chwalić na forum, pokazywać znajomym, którzy nie ćwiczą itp. Ale nie będę startował na mistrzostwach MU z zawodnikami z których nasłabszy robi 20-30 MU. 

Jeśli wyzwania mają być formą rozpowszechniania kalisteniki, promocji. Jeśli zależy na tym by coraz więcej osób brało udział w wyzwaniach. Trzeba zmienić formułę na bardziej przystępną. Inaczej będzie tylko te kilka, kilkanaście filmików na każdych wyzwaniach, i ciągle prawie ci sami zawodnicy.


  • 0
Aby być najlepszym, musisz być lepszym od samego siebie...

#13
student87

student87

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 384 posts
  • LokalizacjaPodkarpacie

Według mnie wyzwania nie są jakoś szczególnie trudne, po roku czasu treningów każdy może podjąć się rywalizacji. O to chodzi przecież w zawodach, nie tylko tych kalistenicznych, ale każdych, że jakiś poziom musi być. Wątpie, że ktoś chciałby uczestniczyć w wyzwaniach, gdzie przykładowo mielibyśmy wykonywać ćwiczenie banalnie proste. Druga sprawa, popatrz na jakiekolwiek zawody/mistrzostwa, startują tam przecież mocni zawodnicy i słabsi, sam udział w zawodach jest czymś fajnym i można sprawdzić swoją technike, nie jest najważniejszym wygranie. Każdy kiedyś zaczynał, więc nikt nie jest gorszy, a jedynie ma krótszy staż. Przecież nikt się tutaj z nikogo nie śmieje, jeśli czyjaś technika albo liczba powtórzeń nie są imponujące. Robisz to co potrafisz i to wszystko.


  • 0

I want represent an idea, I want represent possibilities

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users