Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Plan do oceny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Meserszmit

Meserszmit

    Member

  • Użytkownik
  • 16 postów

Przedstawię swój plan treningowy do oceny. Obecnie jestem nie u siebie i nie posiadam nawet i drążka w futrynie drzwi do treningu pleców spróboje użyc innych ćwiczen z książki Skazany na trening tych łatwiejszych krok 1 i krok 2. Nie wiem czy odpowiednio dobrałem ćwiczenia do swoich możliwości, serie ćwiczeń czy potwótrzenia dlatego te punkty najbardziej mnie męczą w rozpoczęciu odpowiedniego treningu.

 

PON/ŚR/PIĄ

 

  • pompki zwykłe 2x12
  • przysiady wąskie 2x10
  • podciągnięcia do pionu 2x20
  • unoszenie nóg w leżeniu 2x12
  • mostek na prostych rękach 2x20
  • stanie na głowie przy ścianie 1 min

 

WTO/CZW/SOB

 

  • pompki wąskie 2x8 (2x10)
  • przysiady pełne 2x20
  • podciągnięcia do poziomu 2x15
  • podwijanie kolan na krześle 2x25 ( nie mam pojęcia czym moge zastąpić te ćwiczenie moze jakies pomysły?)
  • mostek krótki 2x25
  • stanie na głowie przy ścianie 1 min

 

NIEDZIELA - REST

 

Najbardziej zależy mi na spaleniu tkanki tłuszczowej której jest dużo wagę do wzrostu mam odpowiednią. Największym problemem jest brak  drążka który spróboje dokupić w najbliższych dniach. Czy ten plan jest dobry? Czy dobrze dobrałem ćwiczenia i czy całe ciało może się przy nich rozwinąc? Czy nie powinienem robić 3 serii treningowych po mniej powtórzeń i odwrotnie ? Czekam na pomoc kogoś kto siedzi długo w kalistenice :) Z góry dzięki :]


  • 0

#2
Wyrwi

Wyrwi

    B the GB

  • Zasłużony
  • 489 postów
  • LokalizacjaLubelskie

Powiem tak , dobrze dobrałeś ćwiczenia , ale nie dobrze że chcesz ćwiczyć codziennie. Wystarczy trenować 3 razy w tygodniu, dużo ważniejsza od intensywności jest systematyczność. Kropla drąży skałę..Skoro zależy Ci na zwiększeniu masy mięśniowej to musisz dać mięśniom odpowiednio dużo czasu na wzrost. 

Spalenie tkanki tłuszczowej to głównie zmiana nawyków żywieniowych, odpowiednia dieta +bodziec w postaci odpowiedniego treningu.

Myślę że powinieneś zastosować trening siłowy gdyż przyśpiesza on metabolizm .

 

Jak zbudować plan z nastawieniem na siłę,moc,szybkość i hipertrofię funkcjonalną mięśni możesz przeczytać tutaj:

http://kalistenikapo...-jak-świat-5x5/


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych