Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Zabrze - PLAC TRENINGOWY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1
Kriselit

Kriselit

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Witam

 

Wie ktoś gdzie w Zabrzu znajduje się jakiś plac treningowy.


  • 0

#2
JankesKyo

JankesKyo

    Brak

  • Użytkownik
  • 9 postów
Park Dubiela. Masz tam przyrządy do wszystkiego ;) Dzisiaj byłem ćwiczyć. Szukasz ekipy? XD
  • 0

#3
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

A gdzie to dokładnie jest (mógłbyś zaznaczyć na google maps?) i co dokładnie tam jest?


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#4
JankesKyo

JankesKyo

    Brak

  • Użytkownik
  • 9 postów

https://www.google.p...=!3m1!1e3?hl=pl

Jest tam "siłownia na świeżym powietrzu", a zaraz obok plac zabaw z drabinkami itp. więc raczej wszystko tam można robić z zakresu kalisteniki/ street workout.

Niedługo postaram się zrobić zdjęcia żeby uzupełnić opis.


  • 1

#5
Kriselit

Kriselit

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

http://photo.bikesta...-parku-dubiela


  • 1

#6
Kriselit

Kriselit

    Member

  • Użytkownik
  • 10 postów

Znam tą siłownie zdjęcia są tu http://photo.bikesta... szału nie ma.

Szukam takiego miejsca z konkretnym drążkiem, z poręczami do dipsów itp ale chyba w naszym mieście nic takiego nie ma.

Byłem ostatnio w Gliwicach-Łabędach na tej leśnej siłowni (namiary są na forum) naprawdę bardzo fajna tylko daleko.

Może by zrobić coś podobnego przy Kąpielisku Leśnym na Maciejowie. Jak ktoś jest chętny to niech tu pisze.


  • 0

#7
JankesKyo

JankesKyo

    Brak

  • Użytkownik
  • 9 postów
Odrobinę Cię nie rozumiem. Może nie ma tam poręczy symetrycznych ale jest gdzie robić dipy. Na pierwszym zdjęciu widać przed tą kobietą chyba steper i takie ustrojstwo do skrętów tułowia. Uchwyty są idealne do dipów. Na pierwszym planie masz dwa drążki wygięte jak kierownica, a z tyłu masz plac zabaw z drabinkami, drążkami itp. Powiedz mi jakego ćwiczenia nie możesz zrobić na tej siłowni lub placu zabaw? ;P
Z innej beczki... Jesteś chętny do wspólnych treningów? Masz jakąś grupę czy ćwiczysz sam?
  • 0

#8
Michal

Michal

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 598 postów
  • LokalizacjaWawa

Dzięki Panowie - dodałem do mapy.


  • 0
Słownik ćwiczeń | Mapa miejsc do ćwiczeń

"Kto by chciał być normalnym? My chcemy być nadzwyczajni!"

#9
Piotr Ryszard

Piotr Ryszard

    Brak

  • Użytkownik
  • 6 postów
Siłowni na świeżym powietrzu jest chyba z 5 (centrum dwie, maciejow, kopernik, mikulczyce... reszty nie odwiedziłem), do tego tysiące placów zabaw. Polecam kompleks placyków na koperniku właśnie, tam idzie wszystko robić. :)
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych