Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Podpisy użytkowników.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Hej.

Proponuję zablokować możliwość wstawiania filmów z Youtube (i skądkolwiek) w podpisach pod postami.

Im więcej postów od osób, które mają takie coś w podpisie, tym bardziej strona zamula i dodatkowo uciążliwie się to czyta, bo zamiast mieć przed sobą tekst, połowę strony zajmują nic nie znaczące filmiki i trzeba co chwilę przewijać stronę.


  • 1

66668745.png


#2
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2 335 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp

Najedź na sygnaturę kogoś. Pojawi się w prawym górnym rogu sygnatury krzyżyk. Kliknij go i wybierz, czy tylko sygnatura danego użytkownika ma być wyłączona, czy wszystkich użytkowników forum ;]

 

Może to pomoże na jakiś czas ;]


  • 2

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#3
student87

student87

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 384 postów
  • LokalizacjaPodkarpacie

Sethbdg sam masz obrazek który zajmuje 1/3 wysokości ekranu monitora.


  • 0

I want represent an idea, I want represent possibilities

 


#4
Frost

Frost

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 53 postów
  • LokalizacjaOpolskie

Dlatego na przykład ja mam tylko link do filmu. Pełne okna filmu w sygnaturze również mnie irytują, dlatego jeśli już ktoś chce umieścić film, to polecam zrobić to jak ja. :)


  • 0

#5
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Najedź na sygnaturę kogoś. Pojawi się w prawym górnym rogu sygnatury krzyżyk. Kliknij go i wybierz, czy tylko sygnatura danego użytkownika ma być wyłączona, czy wszystkich użytkowników forum ;]

 

Może to pomoże na jakiś czas ;]

Dobre, nie zauważyłem tego. Dzięki, pomogło. :)


  • 0

66668745.png





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych