Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Czerwono-bordowe bolesne plamy na stopach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Cześć!

Od czwartku zacząłem chodzić na starszą grupę taekwon-do. W starszej grupie na każdym treningu walczymy między sobą i od slide'ów, stepowania zrobiły mi się bardzo bolesne odciski na dużym palcu u lewej i prawej stopy. Oczywiście trener pozwolił mi odpocząć do końca treningu. Do domu wracałem na piętach, w piątek troszkę bolało podczas chodzenia, a dziś prawie w ogóle. We wtorek mam najbliższy trening i na pewno odciski znów będą bolały. Co polecacie na szybki powrót do zdrowia? 

Załączam zdjęcia jak to wygląda. 

Załączony plik  IMAG0152.jpg   135,92 KB   49 Ilość pobrań

Załączony plik  IMAG0153.jpg   149,9 KB   45 Ilość pobrań


  • 0

#2
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Na to chyba nie ma złotego środka :P
Kiedyś na obozie wioślarskim jeden typ nabawił się takich odcisków i ćwiczył tylko górne partie ciała do końca obozu.


  • 0

66668745.png


#3
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Może sobie jakieś butki sprawię na trening... Chociaż lepiej by było na boso ćwiczyć. Trzymanie nóg w gorącej wodzie może coś dać? Całe szczęście, że pęcherz z wodą nie powstał. We wtorek owinę to taśmą do bandaży i spróbuję ćwiczyć :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych