Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

trening pompek do oceny

pompki wytrzymałość siła pavel tsatsouline więcej niż bodybuilding nagi wojownik programy treningowe

  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 posts

mam takie pytanie: czy ten program na poprawę  wyników w robieniu pompek jest skuteczny według was :http://www.sportowie...klate-leonidasa,

 

Pytam bo według zasad ''PAVLA TSATSOULINA'' nie powinno się zbyt często dochodzić do granicy swoich możliwości i nieudanej próby, a tutaj dochodzi się do maksa co trening ( piszą żeby trening odbywać co drugi dzień).  a więc co sądzicie o takim treningu, ja osobiście wolałbym robić któryś ze sprawdzonych treningów z książki więcej niż bodybuilding, ale tam trzeba robić pompki co godzinę, niektóre dni nawet co 20 min, a niestety na to nie mogę sobie pozwolić, brak czasu. napiszcie co sądzicie o powyższym treningu albo dajcie jakieś inne dobre,sprawdzone plany treningowe.

z góry dziękuje :)


  • 0

#2
rolex83

rolex83

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 87 posts
Jak robiłem ten plan z z Więcej niż bodybuilding to w tydzień zwiększylem maksymalna ilośc powtórzeń o 40%. Z 10 do 14. Polecam. Chociaż wcale nie jest lekko. DOMS daje sie we znaki. Ale może to moja mała wprawa.
  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: pompki, wytrzymałość, siła, pavel tsatsouline, więcej niż bodybuilding, nagi wojownik, programy treningowe

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users