Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kilka pytań odnośnie treningu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
frezorrr

frezorrr

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Siemanko wszystkim, jestem nowy na forum, mam 16 lat. 
Od razu przejdę do rzeczy, tutaj na forum gdzieś znalazłem taki filmik:

no i tu rodzi się pierwsze pytanie, to działa? Jeżeli tak to codziennie bym musiał to robić, powtarzać to od początku kilka razy? (Może w filmie jest napisane, ale mój ang. nie jest zły, ale też nie jest dobry)
Teraz drugie pytanie, jeżeli chciałbym sobie poćwiczyć w domu, w pokoju bez żadnego sprzętu to wystarczą pompki, przysiady, brzuszki, podciąganie się (chociaż za bardzo wygodnej rurki do tego nie mam, mam coś podobnego przy wejściu do ubijacji :D tyle, że nie jest wygodne, musze położyć na to np. ręcznik żeby nie bolały mnie ręce.)? Wiadomo, nie oczekuję efektów po miesiącu, czy nawet dwóch, ale chciałbym właśnie wiedzieć jakie ćwiczenia robić.
Jeżeli w filmiku który podałem są dobre ćwiczenia i skuteczne, to właśnie chodzi mi tylko o to, żeby mi przybliżyć ich... jak to powiedzieć, czas robienia, ile one powinny zająć dziennie, powtórzenia robić, czy nie. 
Pozdrawiam :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych