Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Trening pod flagę i jednorękie pompki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Dziś stadion i próba flagi - wybicie do góry, opanowanie chwiania, utrzymanie flagi 4-5 sek ze zgiętymi nogami, także wciąż do przodu, więc nie przejmuje się tym - do wakacji zrobię :)

Jednorękie pompki - robię z asystą w postaci ławki albo na ziemi z prostą ręką asystującą. Tutaj się martwię, że nie zrobię. Wiem, że dużo czasu do wakacji, ale progres malutki. Jak opanuję przynajmniej 2 poprawne pompki jednorękie to zacznę robić smarowanie gwintów.

 

Dodatkowo do planu wrzuciłem w miarę łatwe ćwiczenia na spalanie tłuszczu od Bar Brothers :)


  • 0

#22
Wyrwi

Wyrwi

    B the GB

  • Zasłużony
  • 489 postów
  • LokalizacjaLubelskie

Stosujesz jakąś progresje do flagi ? 


  • 0

#23
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Oprócz prób zrobienia flagi na "kracie linowej" na palcu zabaw, to robię na skośne na drążku 2 ćwiczenia + wachlarz ( rzadko ) i czasami w domu jeżeli nie pójdę na stadion. W domu robię wachlarz leżąc, rosyjskie skręty, dotykanie stóp w leżeniu, wypchnięcia nóg bokiem na jedną i drugą stronę oraz ze skrętem, czyli raz prawa strona, raz lewa.

Reszta ćwiczeń na pierwszej stronie. Kilka razy opuściłem crawling, bo pobiegłem na stadion. Muszę sobie bardziej czas zorganizować :(


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych