Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Sylwetka jak Medrano czy Sandow...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21
phillix

phillix

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1 213 postów

Dobra genetyka :)

 

291153_417478724981052_352214447_o.jpg


  • 0

#22
FullyRawJustina

FullyRawJustina

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 82 postów

Tylko, że on jest wege :)

 

Ja ostatnio do niego pisałam na FB, ale nie liczę, że gość odpisze przy ponad 300 tys fanów haha :D

Jadłospis spisałam kiedyś z jego starszej strony internetowej. Niestety zniknął on całkowicie z internetu (albo ja nie mogę znaleźć).

 

"Prosta dieta Franka Medrano"

 

śniadanie:

- 2 kubki płatków owsianych

- garść rodzynek

- banan

- cynamon

 

poranna przekąska:

- zdrowy proteinowy batonik ( dla zainteresowanych ja kupuje w rossmanie batoniki bio, jeden ma coś ok 6 g białka)

- jabłko

 

lunch:

- 2 łyżki masła orzechowego 

- kanapki z chleba żytniego razowego

- dżem truskawkowy (chyba na te kanapki)

- brzoskwinia

-banan

 

i teraz mam chaotycznie zapisane, a miał fajnie uporządkowane co je przed treningiem, co po treningu i co na wieczór

 

pozostałe:

- garść orzechów

- garść rodzynek

- jabłko

- 5 g białka konopnego

- 1 łyżka macy

-  banan

- szpinak

- soczewica

- quinoa

- pół awokado

- pomarańcza

- migdały

- mleko migdałowe

 

Szkoda, że nie podawał jakiś też konkretnych ilości, ale to i tak najlepiej pod swój własny organizm wszystko ustawić.


  • 0

#23
Rangers

Rangers

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 96 postów

Jeśli chodzi o dietę wegetariańską to polecam przeczytać "Jedz i biegaj" Scotta Jurka. To najbardziej utytułowany ultramaratończyk świata i jest wegetarianinem a właściwie weganinem chyba. I witarianinem. W każdym razie dobrze przedstawia znaczenie diety w sporcie. I to, że białko zwierzęce nie jest konieczne. A jak ktoś biega na treningu po 50 km to o regeneracji po treningowej musi wiedzieć sporo... Ja sam ograniczyłem mięso na rzecz fasoli, orzechów i innych nie zwierzęcych źródeł białka dobrze na tym wyszedłem. Zdrowie się poprawiło, regeneracja nawet lepsza i czuje się dużo lżejszy. Ostatnie 4 miesiące budowałem masę i wchodziła zgodnie z przewidywaniami a tylko w jednym posiłku dziennie miałem mięso. 


  • 0

#24
farcik

farcik

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów

A co myślicie o dorzuceniu biegania w dni statyki i crawlingu? Czy to bez sensu gdy jest crawling? Czy może bieganie, a potem crawling i statyka?


  • 0

#25
Wino

Wino

    Lecimy tutaj

  • Bywalec
  • 268 postów

Bieganie jest jednym z podstawowych ruchów ludzkiego ciała, więc raczej ma to sens. Inna sprawa, że warto robić to dobrze, dbać o technikę (biegając boso technika robi się sama, używając butów do biegania trzeba uważać, żeby sobie kolan nie rozwalać).


  • 0

pl.pokerstrategy.com/#uGUYWV - dobre miejsce na naukę gry w pokera, z tego linka najlepsze bonusy!

 


#26
farcik

farcik

    Member

  • Użytkownik
  • 24 postów

mhm... u mnie ciężko będzie biegać boso, bo na stadionie, albo po żwirku to ciężko :)

Ale uważał będę :)  Dzięki za poradę. Jak myślisz, gdy jestem w stanie biec na 50% przez około20-25 minut. To w jaki sposób dojść do godzinnego biegu na 75% swoich możliwości?


  • 0

#27
Rangers

Rangers

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 96 postów

Po prostu biegaj coraz dłużej. Jak dojdziesz do ciągłego biegu 1h wolnym tempem to je zwiększaj stopniowo. A na koniec każdego treningu rób po kilka mocnych przebieżek po 30 sek i 1-2 min odpoczynku w marszu.

 

Filozofia prosta ale ja takim prowizorycznym treningiem doszedłem do 3:15 w maratonie więc nie trzeba za bardzo kombinować na takim poziomie jak widać.


  • 0

#28
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

jak twoim celem jest wytrzymałość to biegaj długo ale jak ci zalerzy na mięśniaach to dłużej niż 1 godzinę nie biegaj, wtegy wybierz sprinty


  • 0

...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych