Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

nowe książki wydawnictwa AHA! na 2014 rok

wydawnictwo aha pavel tsatsouline paul wade al kavadlo

  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#61
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 posts
  • LokalizacjaSzczytno

Teraz ktoś musi podpytać o plany wydawnicze na rok 2015 :-)

 

Mówisz masz ... czekam na mail zwrotny ;)


  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#62
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 posts

nowe niusy, nie wiem czy macie już najnowszą książkę wyd. AHA C-MASS ,ale jeśli ją macie już jest przeczytana (tak jak w moim przypadku :) ) to wiecie że na 2015 rok Wydawnictwo planuje wydać kilka książek: ''Convict Conditioning Ultimate Bodyweight Log'' Paula Wade oraz ''The Encyclopedia of Underground Strenght and Conditioning'' Zacka Even-Esha. w ksiązce poruszany jest też temat Skazanego na trening 3, piszą tam że będzie o silne eksplozywnej.


  • 0

#63
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1,055 posts

Ja tam czekam na kolejne książki Tsatsouline'a.

 

Widać, że najlepiej się sprzedaje ładne opakowanie (CC).

 

Choć może "The Encyclopedia (...)" może być akurat ciekawa.


  • 0

66668745.png


#64
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 posts

Ja tam czekam na kolejne książki Tsatsouline'a.

 

Ostatnie książki Pavla wydali niemal rok temu, ale i tak były one opóźnione w stosunku do premiery oryginałów o co najmniej kilka lat. W tym czasie Pavel dalej był aktywny i wydał kolejne pozycje, ale Aha! chyba nie jest tym za bardzo zainteresowane. Inaczej jest np. w przypadku Paula Wade'a czy Kavadlo, do których zabierają się niemal od razu jak tylko wychodzą w języku angielskim. Także ich strategia jest raczej jasna i nie ma sensu czekać aż się wezmą za tłumaczenia książek tylko zabrać się za oryginały, jak ktoś jest zainteresowany.


  • 0

#65
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1,055 posts

Ich strategia jest prosta i oczywista, j/w jelenie kupują ładną oprawę, a tych jeleni jest najwięcej.


  • 0

66668745.png






Also tagged with one or more of these keywords: wydawnictwo aha, pavel tsatsouline, paul wade, al kavadlo

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users