Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj siÄ™ Zarejestruj siÄ™
Photo

nowe książki wydawnictwa AHA! na 2014 rok

wydawnictwo aha pavel tsatsouline paul wade al kavadlo

  • Please log in to reply
64 replies to this topic

#41
kano

kano

    KB-MASTER !

  • ZasÅ‚użony
  • 1,325 posts

Overcoming Gravity - już to się gdzieś przewinęło. Steven Low chyba nie był zainteresowany polskim wydawnictwem..

[EDIT: mogłem pomylić z Sommer'em i Buiding the Gymnastic Body!!!]
Też coś było z Ross'em Enamait'em..

 

Jedna książka na kwartał byłaby wskazana.
Tempo wydawania się poprawiło - książki Kavadlo były u nas w miarę szybko - nie po 10 latach.

 

Skazany 3 jest w planach, ale jeszcze nie ma nawet po angielsku..

Ogólnie - mogliby trzymać się z DragonDoor i StrongFirst - jest tam i sztanga i masa ciała, no i kettle..

 

Jak ktoś zagwarantuje, że kupi 5000, 10000 czy ileś tam książek, to wydadzą.

 

Ciekawe na jakim poziomie jest sprzedaż Skazanego, Lafaya, Nagiego i np. takiego ETK.

 

 

Pomysł? Akcja?
Odkąd pojawiły się maile, to pisuję do wydawnictw: "wydali Państwo książkę XXX autora ZZZ, czy mają Państwo w planach wydać jeszcze YYY tego autora?"

 

Kiedyś napisałem do AHA, jak już miałem Lafaya - zapytałem o inne książki w tej dziedzinie (poleciłem Skazanego i Rossa). W odpowiedzi przeczytałem, że to jednorazowe było..

Po pewnym czasie napisałem znowu o coś tam z kettlami (bo już była pierwsza książka o kettlach po polsku) i mi pani napisała, że kettle słabo się sprzedają i nic nie planują w tej materii, ale pojawi się Skazany!!
Odpisałem - że im to polecałem a oni nie chcieli już nic takiego itd.. j.w.

Pani poprosiła o adres i dostałem Skazanego gratis :-)

Nie wiem czy byłem jednym z wielu, czy jedyny... Na pewno mają też swoich speców to to wszystko czytają, przeliczają itd..

 

No i książki o kettlach już są 3! Czyli nie jest to taka strata dla AHA bo by na jednej poprzestali..

 

Warto pisać.

Warto pytać.

Warto polecać.

 

:-)


  • 2

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#42
Ghost W

Ghost W

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 255 posts

Napisałem maila do AHA odnośnie wydania kilku pozycji. Czekam na odpowiedź.

 

Co do pomysłów to na początek mam taki:

Musimy umieÅ›cić w ankiecie kilkanaÅ›cie (kilkadziesiÄ…t?) pozycji i wyÅ‚onić te najbardziej pożądane. Kiedy już tak siÄ™ stanie warto by stworzyć caÅ‚y szereg argumentów przemawiajÄ…cych za opÅ‚acalnoÅ›ciÄ… wydania tych książki. 
NastÄ™pnie można by przeprowadzić kolejne gÅ‚osowania, odnoÅ›nie tego, czy te pozycje (wybrane we wczeÅ›niejszym gÅ‚osowaniu) dana osoba by kupiÅ‚a czy też nie. UmieÅ›ci siÄ™ link do gÅ‚osowania na FB i na głównej- powinno sporo osób zagÅ‚osować. 

Mając takie dane i pseudo dowody można je udostępnić dla AHA! ku lepszemu naświetleniu sytuacji.

 

Kolejna opcja to pokazanie zwyczajnego zainteresowanie tematem- maile, maile, maile. 


  • 0

#43
kano

kano

    KB-MASTER !

  • ZasÅ‚użony
  • 1,325 posts

Maile maile maile - o tym właśnie pisałem :)


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D


#44
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 posts

z tymi ankietami to bardzo dobry pomysł, to byłby taki argument że istnieje grono osób zainteresowanych tymi książkami, tylko by umieścić ankietę na stronie głównej i na FB pewnie potrzebna by była pomoc kadry zarządzającej Kalistenika Polska, trzeba by ich było o pomoc poprosić, ale myślę że nam pomogą


  • 0

#45
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 posts

NapisaÅ‚em do SenseJLF z proÅ›bÄ… o  udostÄ™pnienie linka do tej ankiety http://kalistenikapo...olskim-rynku/      na stronie głównej Kalistenika Polska i na profilu FB. Wy też zagÅ‚osujcie na tej ankiecie. JeÅ›li chcielibyÅ›cie jeszcze jakieÅ› pozycje umieÅ›cić na tej liÅ›cie to piszcie w tym temacie ich tytuÅ‚y i autorów to dodam do ankiety. Mam nadziejÄ™ że administrator szybko umieÅ›ci ankietÄ™ na stronie głównej, dziÄ™ki temu bÄ™dziemy mogli wysÅ‚ać nasze propozycje do wydawnictwa Aha! i kto wie moża uda nam siÄ™ ich przekonać by wydali książki które zebraÅ‚y najwiÄ™cej gÅ‚osów w naszej ankiecie.


  • 0

#46
mako52

mako52

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 43 posts

Dodaj jeszcze Overcoming Gravity - Steven Low do tej ankiety


  • 1

#47
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 posts

już dodałem twoją pozycję


  • 1

#48
Ghost W

Ghost W

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 255 posts

To dorzuć jeszcze to, żeby nie było tak łyso ;)

 

Becoming Bulletproof- Tim Anderson

Bodyweight Exercises for Extraordinary strength - Brad Johnson

Deadlift dynamite- Pavel Tsatsouline


  • 0

#49
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 posts

Ok dodałem, tylko starajcie się wybierać tylko te najlepsze książki, żeby w tej ankiecie nie było takiego przeładowania tymi tytułami, napisałem też na forum gimnastycy.pl o naszej ankiecie i umieściłem link do niej z prośbą o pomoc w wyborze książek, myślę ,że chłopaki z chęcią nam pomogą bo wydaje mi się że ich też zainteresują te tytuły, może dodadzą jakieś swoje propozycje książek, kto wie...


  • 0

#50
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 posts

Co do Original Strength to proponowałbym się najpierw skontaktować z Luko bo z tego co wiem to miał w planach tłumaczyć tę książkę, żeby później nie było sytuacji że AHA! weźmie się za OS kiedy wersja Luko jest już w zasadzie gotowa.


  • 0

#51
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 posts

dobry pomysł, ale, tak mi się przynajmniej wydaje, Luko niezwykle rzadko zagląda na forum

Tutaj macie link do dyskusji na temat książek na gimnastycy.pl:

 http://gimnastycy.pl...a-polskim-rynku

jakbyście mogli to też się tam wypowiadajcie i zachęcajcie do głosowania w ankiecie i wspierania naszej akcji


  • 0

#52
Ghost W

Ghost W

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 255 posts

To mi się podoba... zostało rzucone hasło ankieta... moment chwila i można już głosować. Pięknie! :)

 

Proponuję dać minimum dwa tygodnie, góra cztery tygodnie na głosowanie. Z resztą i tak zobaczymy jak to się wszystko rozwinie.


  • 0

#53
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 posts

najlepiej by byÅ‚o żeby admini wrzucili ankietÄ™ na stronÄ™ głównÄ… i na FB, wtedy najwiÄ™cej osób by siÄ™ dowiedziaÅ‚o o tej akcji i wiÄ™cej osób oddaÅ‚oby swoje gÅ‚osy, a przecież o to nam wÅ‚aÅ›nie chodzi :) no cóż trzeba dziaÅ‚ać Panowie, nie ma siÄ™ co ociÄ…gać 


  • 0

#54
adidiii

adidiii

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 103 posts

Nowe wieÅ›ci ! jeden z użytkowników forum gimnastycy.pl daÅ‚ namiary wydawnictwa AHA! Steven'owi Low, odpowiedziaÅ‚ że zajmie siÄ™ tym gdy skoÅ„czy pracÄ™ nad drugim wydaniem Overcoming gravity, może to przyÅ›pieszy trochÄ™ proces wydania jego książki w polskiej wersji :)  Akcja nabiera trochÄ™ rozpÄ™du, tak mi siÄ™ wydaje przynajmniej, może coÅ› z tego wyjdzie ;)


  • 0

#55
tm_

tm_

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 146 posts

dobry pomysł, ale, tak mi się przynajmniej wydaje, Luko niezwykle rzadko zagląda na forum

 

Na forum może nie, ale na fejsa pewnie częściej, zresztą zdaje się że część osób ma do niego maila albo jeszcze jakiś inny lepszy sposób kontaktu.


  • 0

#56
Ghost W

Ghost W

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 255 posts

Poleciłem wydawnictwu Aha kilka pozycji mailem jakiś czas temu. Dostałem odpowiedź. Nie wiedzą czy będą mogli wykupić prawa do książek o odważnikach, gdyż bardzo słabo się one sprzedają. O innych pozycjach nic nie napisali oprócz podziękowań za polecenie :)


  • 0

#57
pk187

pk187

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 120 posts

Mi odpisali, że się zastanowią nad Original Strength... Zobaczymy ;)


  • 0

#58
SenseJLF

SenseJLF

    Administrator

  • Administrator - Boss

  • 262 posts
  • LokalizacjaSzczytno

Taka krótka informacja ;)

"Autor bestsellerowych podrÄ™czników dla amatorów ćwiczeÅ„ siÅ‚owych Skazany na trening: Zaprawa wiÄ™zienna (cz. 1 i cz. 2) rozwija i uszczegóławia filozofiÄ™ treningu z masÄ… ciaÅ‚a. KoncentrujÄ…c siÄ™ na głównym celu, jakim jest budowa masy mięśniowej, omawia optymalnÄ… strukturÄ™ sesji, zasady doboru intensywnoÅ›ci i dÅ‚ugoÅ›ci serii, kwestiÄ™ odpoczynku i regeneracji oraz wiele innych spraw. Podaje propozycje i instrukcje skutecznych ćwiczeÅ„ na wszystkie grupy mięśni oraz przedstawia osiem programów treningowych o różnym stopniu zÅ‚ożonoÅ›ci. Jak zwykle nie stroni od kontrowersyjnie brzmiÄ…cych porad, za którymi stoi jednak jego wieloletnie doÅ›wiadczenie treningu w bardzo nietypowych warunkach."

 

Attached File  CMASS-3-FB-REKLAMA-1200x900.jpg   849.29K   20 downloads

  • 0

Jestem Grammar Nazi. Nie znoszę błędów, leni, idiotów i hipsterów.
NIE pomagam przez PW. Mogę co najwyżej pogawędzić.
NIE odpisuję na wiadomości najeżone błędami. Nie chce mi się męczyć oczu.

 


#59
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1,055 posts

No trudno ;)


  • 0

66668745.png


#60
kano

kano

    KB-MASTER !

  • ZasÅ‚użony
  • 1,325 posts

Teraz ktoś musi podpytać o plany wydawnicze na rok 2015 :-)


  • 0

Ja bym tu widział jeszcze tureckie wstawanie poparte ostrym wymachem !!! :D






Also tagged with one or more of these keywords: wydawnictwo aha, pavel tsatsouline, paul wade, al kavadlo

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users