Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Kilka pytań przed zmianą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
gruni

gruni

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 33 postów

Cześć wszystkim od stycznia chcę zmienić plan przeczytałem kilka wątków na forum i spodobały mi się drabiny, znalazłem również inny temat gdzie Luko rozpisał takie drabiny http://kalistenikapo...na +kalistenika chciałbym poćwiczyć tak 3-4 miesiące i zobaczyć jaki będzie efekt ale mam kilka pytań co do tego i mam nadzieję że udzielicie mi na nie odpowiedzi.

Ćwiczyć będę w pon,śr,pt a jak będę się dobrze czuł to wtorek i czwartek dorzucę bieganie ale to na razie tylko opcja.

W poniedziałek będę ćwiczył pompki i podciąganie(góra), w środy proponowane przysiady z podskokiem i scyzoryk (dół) i w piątek tak jak w temacie trening 10 minutowy.

 

1)Nie mam poręczy do pompek ale mam kółka gimnastyczne problem w tym że pompki na kółkach są zbyt trudne i żeby wykonać choć jedno powtórzenie muszę nogi z tyłu oprzeć na stołku jak myślicie lepiej te pompki na kółkach czy pompki z uniesionymi nogami (hspu też nie zrobię)?

2)Nie rozumiem co do wymagających ćwiczeń mają przysiady z podskokiem przecież zrobienie 5 powt nie powinno sprawić nikomu dużego problemu czy przy tym ćwiczeniu też się stosować do drabiny 1,2,3,4,5?

3)Czy myślicie że dobrym pomysłem jest pod koniec treningu zrobić 30sec burpees?

4)Czy dobrze zrozumiałem że bierzemy jedno ćwiczenie na daną partie/ruch np.jeśli wybierzemy Hspu to nie robimy pompek hinduskich?

To chyba wszystko liczę na pomoce odpowiedzi :)


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych