Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Klatka piersiowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
grzechu11

grzechu11

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 87 postów

WItam, mam problem taki ze klatke mam rozwinieta tylko w dolnej czesci od pompek i dipow i zaczyna to wygladac troche dziwnie jakby mi cycki rosly, w jakis sposob ruszyc klatke w gornej czesci by sie wyrownala z dolem, slyszalem ze pompki w staniu na rekach dzialaja na obrecz barkowa i wlasnie gore klatki ale marnie to widze robiac max 4, 5 powtorzen


  • 0

#2
slysz

slysz

    kazek

  • Użytkownik
  • 446 postów
  • LokalizacjaDębno/Rzeszów/Warszawa

Pompki z nogami na podwyższeniu, dipy.


  • 0

"Cokolwiek umysł może sobie wyobrazić, jest w stanie to osiągnąć"

Skazany na sukces - zapraszam do mojego dziennika !!!

MEGA MOTYWACJA !!!


#3
Szpanerski Nick

Szpanerski Nick

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 92 postów
 

Pompki z nogami na podwyższeniu, dipy.

 

Jeśli nie potrafisz robić pompek w staniu na rękach to rób pompki z nogami na podwyższeniu, ale one w mniejszym stopniu angażują obręcz barkową niż te pierwsze.

Z kolei dipy wydaje mi sie właśnie że rozwijają bardziej dolną partię klatki. Choć mogę się mylić, bo gdy ćwiczyłem maxa to pod koniec łapała pompa na całej klatce, wiec zdaje mi się że równomiernie się to rozkłada.

Możesz jeszcze popróbować na siłowni wyciskania żołnierskiego.
  • 0

#4
Patryś

Patryś

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 57 postów

Zdecydowanie polecam wyciskanie na ławce prostej, a także skośnej. Chyba dwa najlepsze ćwiczenia na klatkę. 

Też miałem zdecydowanie bardziej rozbudowany dół, ale właśnie wyciskaniem rozbudowałem góre (nie tylko, cała klatka wygląda dużo ładniej)


  • 0

#5
hepatil

hepatil

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 371 postów

pompki z nogami wyzej jak koledzy radzili juz

 

jesli jest laweczka to wyciskanie gilotynowe


  • 0

#6
slysz

slysz

    kazek

  • Użytkownik
  • 446 postów
  • LokalizacjaDębno/Rzeszów/Warszawa

Jeśli nie potrafisz robić pompek w staniu na rękach to rób pompki z nogami na podwyższeniu, ale one w mniejszym stopniu angażują obręcz barkową niż te pierwsze.
 

 

Ale mu nie chodzi o obręcz barkową tylko górę klatki ;)

 

 

Zdecydowanie polecam wyciskanie na ławce prostej, a także skośnej. Chyba dwa najlepsze ćwiczenia na klatkę. 

Też miałem zdecydowanie bardziej rozbudowany dół, ale właśnie wyciskaniem rozbudowałem góre (nie tylko, cała klatka wygląda dużo ładniej)

 

To forum kalisteniczne więc po co mu piszesz o wyciskaniu na ławce ? 


  • 0

"Cokolwiek umysł może sobie wyobrazić, jest w stanie to osiągnąć"

Skazany na sukces - zapraszam do mojego dziennika !!!

MEGA MOTYWACJA !!!





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych