Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

Tworzenie planów Treningowych.

pomoc workout street workout plan plan treningowy pomoc w pisaniu planów

  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
corss18

corss18

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 posts
  • LokalizacjaDrzewica

Witam.

 

Wychodzę z propozycją do Administratorów odnośnie pomocy w tworzeniu planów dla urzytkowników portalu. Oczywiście mógł bym się tym zająć doświadczenie jakies posiadam :)...

 

Mianowicie polegało by na tym ze utworzony by został oddzielny dział na forum pod tytułem ; Tworzenie planów treningowych.

w tym dziale każdy urzytkownik wypełniał by krótką ankiete na swój temat pare drobnych informacji zajęło by to kilka minut.

Aby dany urzytkownik dostał plan musiał by zareklamować gdzie kolwiek nasz portal.

 

Co wy o tym sądzicie??

 

Pozdrawiam Corss18


  • 1

#2
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1,055 posts

Ja sądzę, że to jest bez sensu. :)


  • 0

66668745.png


#3
Cygan9

Cygan9

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 157 posts

Też bym mógł sie zajac tworzeniem planów bo doświadczenie jakieś mam jak to kolega napisał :) według mnie pomysł dobry , ponieważ co dzien widze wiele tematow w stylu . Poprawa planu , dobry plan  ? Jaki plan ? Czy  dobry plan ? Wiec utworzenie takiego dzialu i ankiety jak dla mnie na + :)


  • 0

90179e9fc7ee70e6aa686b4fdd9ef780.jpeg


#4
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1,055 posts

Cygan, nadal będziesz widział "wiele tematow w stylu . Poprawa planu , dobry plan  ? Jaki plan ? Czy  dobry plan ?", tylko, że w innym dziale, więc różnicy specjalnej nie będzie. :)


  • 0

66668745.png


#5
hepatil

hepatil

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 371 posts

Jak dla mnie to dobrym pomyslem byloby utworzenie dzialu z przykladowymi planami dla poczatkujacych ( kali , kali + silka , z kettle itp , rozne opcje zeby na start kazdy znalazl cos dla siebie )

 

Takie rozwiazanie jak proponuje tutaj autor tematu jest dla mnie osobiscie nienajlepszym rozwiazaniem...

 

1.Zaczeloby sie namolne spamowanie wszedzie gdzie sie da , zeby dostac plan....

 

2.Dostac plan... no wlasnie , sugeruje to ze dostane plan rozpisany SPECJALNIE dla mnie i bede miec super efekty

   A te plany beda pisane co najwyzej na podstawie kilku zadanych pytan , typu - wiek , waga i staz...

  No chyba ze plan bedzie ukladany na podstawie wywiadu ( czyli o kazdym z osobna bedzie trzeba sie dowiedziec duzo duzo wiecej niz kilka szczegolow )

  , ale to z kolei pochlonie mase czasu...

  

Mysle ze nie tedy droga


  • 1

#6
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1,055 posts

Lepiej opisać zasady układania planu treningowego, żeby każdy mógł sobie sam ułożyć, do tego tak czy siak i tak będzie musiał się dopytać o jakieś wskazówki.
Nie można stworzyć w pełni uniwersalnego planu.

 

Na forum gimnastycy.pl jest to ŚWIETNIE ułożone. Są artykuły, w których jest opisane jak układać plan oraz są specjaliści, którzy naprawdę dobrze się znają na tych sprawach i zawsze chętnie pomagają.


  • 0

66668745.png


#7
Azot

Azot

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 291 posts
  • LokalizacjaWrocław

Mi też się wydaje, że było by to powielenie tego, co już jest na forum, tylko w innej otoczce. Zgadzam się z Seth'em, plan to jest sprawa bardzo indywidualna, lepiej było by podać taki FAQ co do tworzenia planów i ludzie sami bawili by się, a ktoś kto ma pojęcie mógłby ewentualnie robić poprawki. 

Niech się trochę userzy wysilą, chcą być silni to mózgami też powinni ruszać :)


  • 0

#8
corss18

corss18

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 posts
  • LokalizacjaDrzewica

heh ;) no to wasza wola ;) ja wyszedłem tylko z propozycja ;)


  • 0





Also tagged with one or more of these keywords: pomoc, workout, street workout, plan, plan treningowy, pomoc w pisaniu planów

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users