Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Poznajcie P. Wade' i jego historię więzienną :@


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1
Hannibal

Hannibal

    Go Hard or Go Home

  • Bywalec
  • 2 739 postów
  • LokalizacjaBXL

koleś może nie jest P. Wade. ale widać jak wygląda i jak więzienie zrobiło go dużego

 

 


  • 0

Rodzaje sił, więc zastanów się nad czym chcesz pracować:

* siłą bezwzględna  * siła względna  * siła maksymalna  * siła ogólna  * siła szybkościowa  * siła specjalna  * siła wytrzymałości mięśniowej  * siła biegowa


#2
Cygan9

Cygan9

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 157 postów

To jakaś prowokacja ?  Ten filmik , już był wrzucany .


  • 0

90179e9fc7ee70e6aa686b4fdd9ef780.jpeg


#3
ZygaKarol

ZygaKarol

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 51 postów

Tto czysta komercja.. Kolo twierdzi ze robil przysiady z kolegami na plecach , a barki podnoszac stol.. 

Oczywiste jest ze przypakowany bo wpierdziela sterydy i chodzi na silke . W wiezieniach maja lepsze silownie niz u nas na osiedlach :)

 

A fakt faktem tez juz widzialem artykuł o tym gigancie


  • 0

#4
Ghost W

Ghost W

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 255 postów

Sam osobiście wrzuciłem już filmik z Kalim do offtopu :P


  • 0

#5
Sethbdg

Sethbdg

    Nie ćwiczę 5x5. ;)

  • Bywalec
  • 1 055 postów

Kolo twierdzi ze robil przysiady z kolegami na plecach , a barki podnoszac stol.. 

No i?

 

A co do siłowni w więzieniach to nie byłbym taki do przodu, każdy zakład jest inny, w każdym są inne warunki i trzyma się innych więźniów.

Mam kolegę po dwóch wyrokach, który siedzi w kulturystyce i jakoś wcale nie chwali sobie poziomu więziennej siłowni.


  • 0

66668745.png


#6
Szpanerski Nick

Szpanerski Nick

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 92 postów

Nie rozumiem jego hejterów.. Pewnie dlatego że nie mają nawet 5% jego mięśni..Brał sterydy czy nie, same mięśnie by nie urosły.. -.-

Nie chcę wychodzić na naiwnego, ale wierzę, że da radę wyrobić takie mieśnie, chociaż sam bym nie chciał tak wyglądać.

 

Jest największym gościem który robi MU i to w takiej ilości. Zwykły siłowniany głąb nie zrobi jednego wejścia siłowego.

 

Nie wierzę także, że zbudował to wszystko tylko na drążku. Masę budował na siłowni, umiejętności na poręczach. Ja go tam lubie, równy z niego ziomek :D


  • 0

#7
konto zlikwidowane

konto zlikwidowane

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 119 postów
Dlaczego użyłeś określenie "siłowniany głąb" ? Na siłowni ćwiczą różne osoby np. lekarze prawnicy policjanci itd. i nie którym nie zależy na zrobieniu muscle up tylko na ładnej sylwetce albo osiągnięciu dużej siły na ciężarach i to są głąby?
  • 0

#8
Szpanerski Nick

Szpanerski Nick

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 92 postów

Nie chodzi mi o to kim kto jest i jakie ma wykształcenie..

 

Tak samo ktoś może powiedzieć, że w sejmie siedzą same darmozjady, złodzieje i durnie bez szkoły. Nie mówie jak jest, ale na pewno jest ktoś, kto wie co tam robi i dobrze to robi. A nie tylko gada pierdoły i bierze za to duże pieniądze.

 

Miałem na myśli przeciętnego bywalca takich miejsc, który bez myślnie przerzuca złom bez większej wiedzy odnośnie ćwiczeń. Znam ja takich..

 

I zależy kto co rozumie przez pojęcia "ładna sylwetka". Dla jednego może być to sześciopak dla innego zrzucenie 20 kg nadwagi i płaski brzuch.

A dużej siły na ciężar nie osiągnie się bez konkretnie zaplanowanego treningu. Do pewnego czasu będziesz miał progres i później co?

I co da komuś to, że jest prawnikiem jak będzie za przeproszeniem guzik wiedział o treningu. Jedyny plus taki, że ma kasę żeby sobie opłacić trenera który mu powie jak osiągnąć wyznaczony cel.

 

Chyba, że ten prawnik poszpera po internecie i wejdzie na to forum :D


  • 0

#9
milek666

milek666

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 postów

Siłownia w kryminale to przesada, masy raczej tam nie zrobisz - ale wytrzymałość, siłę, redukcję tłuszczu na pewno. Masz drążek (czasem), kraty, zgrzewki wody, partnera, mało tłuszczu w diecie, regularne 3 posiłki, jest czas.

Natomiast ten klient z filmiku, to kto wie? Może i tak urusł w kryminale, na tym co tam im dają? Może ma takie predyspozycje, super DNA. Chociaż ja osobiście uważam, że w kryminale zrobił siłę i wytrzymałość, troszkę podrósł, a po wyjściu sięgną po więcej, nie koniecznie sterydy, ale nie mnie tu wróżyć, za cienki bolek jestem. 


  • 0

#10
twojstarrry

twojstarrry

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 56 postów

Swoją drogą Kali występował z innym mu podobnym koksikiem w programie fear factory, przypadkiem trafiłem przelatując po kanałach i pomyślałem że skądś go znam :D Konkurencją było wejsć do auta które zostało wzniesione na helikopterach na wysokosć (nad wodą). W powietrzu wydostać się z niego i zebrać flagi poprzyczepiane w różnych miejscach na aucie. Teraz tego nie mogę znaleźć ale śmiechu było co nie miara, polecam poszukać  :D


  • 0

#11
SW96

SW96

    Sportowa rutyna, która cieszy ponad wszystko!

  • Bywalec
  • 643 postów
  • LokalizacjaŁódzkie

Sterydy + drążek, dipy, muscle upy i pompki i tak wyglądasz po 3-4 latach ćwiczeń, nie ma znaczenia, czy na siłowni, czy na drążku, jeśli masz dobrą dietę, trening i tyle koksu to urośniesz tak na wszystkim. Moim zdaniem głupotą jest kuć dupę i trenować na siłowni i być takim ograniczonym słoniem. Lepiej trenować właśnie na drążku, pompkach, itd. i do tego sterydy i byłoby git, bo byłoby się masakrycznie zbudowanym, a do tego siła funkcjonalna :D


  • 0

Sprawność/funkcjonalność/moc/siła/wytrzymałość/mobilność > wygląd

Mięśnie są niczym jeśli nie mają użytku poza siłownią.

Ważny jest sposób w jaki budujesz swoje ciało i co potrafisz z nim zrobić.
 
 
 

#12
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1 348 postów
  • LokalizacjaKraków

co to za chłopek - żadna tam inspiracja ani zwór do naśladowania


  • 0

...





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych