Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Szukam ludzi z okolic Żywca do wspólnych treningów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1
Bezdomny1993

Bezdomny1993

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LokalizacjaŻywiec

Siemanko wszystkim :-)
Jak w temacie, szukam osób z okolic Żywca do wspólnych treningów, trzeba trochę spopularyzować i pokazać ludzią co to jest Kalistenika i Street Workout.
Kto wie, może przy okazji stworzymy razem jakąś grupę i przejedziemy się na zawody jeśli tylko będziemy się dobrze dogadywać ;)

ps: parę osób już znalazłem, może coś z tego wyjdzie większego :)


  • 0

#2
konrad967

konrad967

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 postów

Siemanko:D
Słychać coś nowego w temacie?
Jeśli to jakoś działa, to gdzie planujecie trenować w zimie? Bo już pierwsze śniegi spadły;)
Pytam, bo właśnie z okolic Żywca jestem.
Pozdro ;)


  • 0

#3
StreetMajster

StreetMajster

    Member

  • Użytkownik
  • 25 postów
  • LokalizacjaPszczyna

żałuje chłopaki ,że nie mieszkam w Żywcu ;d nie stety albo stety 20km za Bielskiem.. także nawet dojeżdzać mam daleko.. a chętnie bym  z Wami poćwiczył bo  u mnie na razie w miejscowośći żadnego odzewu : (


  • 0

#4
Bezdomny1993

Bezdomny1993

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LokalizacjaŻywiec

Żadko zaglądałem do tematu, bo zero odzewu było pare miesięcy.
Jak będziecie ktoś chętny spotkać się potrenować lub wgl poznać, powymieniać doświadczeniami to znajdźcie mnie na facebooku:
Dawid Skrzyp, Trzebinia/Żywiec.
Z kilkoma osobami się już poznałem i trenowałem razem, powiem że fajna sprawa i o wiele większa motywacja napewno jak się widzi postępy drugiej osoby :)


  • 0

#5
Symi

Symi

    Brak

  • Użytkownik
  • 3 postów

Cześć!

 

Jestem z BB, ale bez problemu mogę dojechać w okolice Żywca. Trenujecie jeszcze? :)


  • 0

#6
goral1001

goral1001

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 85 postów

Panowie w bielsku już jest grupa, to ich facebook https://www.facebook.com/SWbielsko
Osobiście nie byłem jeszcze u nich ale wygląda świetnie. Chłopaki zgłosiły nawet plan miejscówki do SW i jak  na razie pomysł został zaakceptowany do konkursu, tak że nie wykluczone że będzie tam kawał dobrego placu:) Też myslę żeby dołączyć do jakiejś grupy bo większy fun wtedy i motywacja;) POzdro;)


  • 0

#7
Bezdomny1993

Bezdomny1993

    Brak

  • Użytkownik
  • 8 postów
  • LokalizacjaŻywiec

Taaa, wiem o grupie z BB xd jestem już z nimi umówiony, że wpadam na trening w niedzielę za 2 tyg. bo w tym tygodniu niestety pracuję.
Zapraszam was także, nieważne czy początkujący czy zaawansowani, tam znajdzie się miejsce i pomoc dla każdego :) Z tego co widziałem to owocnie zapowiadające się spotkanie ;D
Będzie moc! :D


  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych