Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Moje pierwsze próby dipsów

dipsy

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1
Daamian

Daamian

    Nowicjusz

  • Zasłużony
  • 96 postów
  • LokalizacjaKujawsko-pomorskie
Witam.
Dziś z nudów próbowałem nagrać filmik jak robię pierwszy raz w życiu dipsy(bardzo siłowe).Jak oceniacie mój początek?Prosze o opinie.

PS.Nie mogłem tutaj wrzucić filmika,więc wrzuciłem na hosting....
http://tinypic.com/p...=5#.UkhGn3_dC1s
  • 0

#2
Patryś

Patryś

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 57 postów

Link do Twojego video nie działa.


  • 0

#3
Daamian

Daamian

    Nowicjusz

  • Zasłużony
  • 96 postów
  • LokalizacjaKujawsko-pomorskie
a teraz?
  • 0

#4
dziwnyadam

dziwnyadam

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 162 postów
  • LokalizacjaWarszawa

wszytko spoko prosp i wogóle, ale filmik mogłeś obrócic to nie takie trudne xD


  • 0

„Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły które mogło osiągnąć jego ciało” -Sokrates

 

robię to co robie jest mi z tym dobrze

śmieje się z siłowni xD


#5
Patryś

Patryś

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 57 postów

Ogólnie jest dobrze, jedyna rada to ćwicz je często, bo widać że masz problem z wykonywaniem ich.


  • 0

#6
Wighzdraf

Wighzdraf

    Member

  • Użytkownik
  • 18 postów

staraj sie trzymac ten kont dipow czyli tak jak robisz 90 stopni do drazka. jak kolega wyzej napisal, rob je czesto bo ilosciowo to jednak za malo


  • 0

#7
wattie

wattie

    Amator

  • Użytkownik
  • 201 postów
  • LokalizacjaSłupsk

O jaki kąt Ci chodzi?

O ten w ręce podczas zginaniu? Powinien być jak najmniejszy - przedramię styka się z bicepsem.

Czy o pozycje ciała względem poręczy? Pochylając się bardziej w przód (trzymając ciało cały czas w pozycji hollow) znacznie utrudniasz ćwiczenie - nie znaczy że robisz wtedy źle. Ważne by nie wyginać się w tył, widać to trochę u Ciebie jak się przekrzywiasz - jakbyś większą prace przenosił na prawą rękę odciążając lewą.


  • 0

#8
Wighzdraf

Wighzdraf

    Member

  • Użytkownik
  • 18 postów

tak mowie o tym podczas zginaniu ramienia, kiedy ramie jest rownolegle do drazka... to jest minimum..i owszem prawidlowe sa kiedy ramie dotyka bicka, jednak przy jego powtorzeniach lepiej by bylo jakby nie wykonywal ich az tak glebokich, bo bedzie mial potem problem z powrotem do pozycji startowej


  • 0

#9
Daamian

Daamian

    Nowicjusz

  • Zasłużony
  • 96 postów
  • LokalizacjaKujawsko-pomorskie
Ok,dzieki za rady.ale zaznaczę to moje pierwsze próby :)
Ponoć praktyka czyni mistrza.Jakieś 2 m-ce temu próbowałem zrobić to nie dałem rady.Nie ćwiczyłem dipsów a po tym czasie udało się 2 może niezbyt techniczne i na pewno jest dużo do poprawienia .Wierzę że będzie coraz lepiej .
  • 0

#10
Wighzdraf

Wighzdraf

    Member

  • Użytkownik
  • 18 postów

powodzenia i wytrwalosci zycze! nie rezygnuj czlowiek uczy sie na bledach!  po prostu napierdalaj ich ile wlezie:D


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dipsy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych