Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

Walka z kontuzjami


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#21
Danjou

Danjou

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 posts
Póki co już wiem że wszystkie ćwiczenia typu push wychodzą piekielnie niesymetryczne. Widać zwłaszcza po dipach, że moja lewa ręka pracuje gorzej. Choć jest postęp, bo robię już ich 7 zamiast jednego.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Edited by Danjou, 21 February 2017 - 12:28 PM.

  • 0

#22
JamesFranek

JamesFranek

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1,134 posts

Póki co już wiem że wszystkie ćwiczenia typu push wychodzą piekielnie niesymetryczne. Widać zwłaszcza po dipach, że moja lewa ręka pracuje gorzej. Choć jest postęp, bo robię już ich 7 zamiast jednego.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Na Twoim miejscu cofnąłbym się w progresji (zaczął ćwiczyć od lżejszych odmian ćwiczeń) i robił ich większe ilości powtórzeń, przy tym z maksymalnym skupieniem na technice, spięciu nie tylko tricepsów przy pompkach ale całego ciała. Kończysz serię, gdy poczujesz że coś się popsuło, np. wraca niesymetryczne wykonywanie powtórzeń. 


  • 0

#23
Danjou

Danjou

    Brak

  • Użytkownik
  • 5 posts

Na Twoim miejscu cofnąłbym się w progresji (zaczął ćwiczyć od lżejszych odmian ćwiczeń) i robił ich większe ilości powtórzeń, przy tym z maksymalnym skupieniem na technice, spięciu nie tylko tricepsów przy pompkach ale całego ciała. Kończysz serię, gdy poczujesz że coś się popsuło, np. wraca niesymetryczne wykonywanie powtórzeń.

Pewnie masz rację. Tylko jest to scenariusz kurewsko upokarzający. I nie gwarantujący sukcesu. Pomyślę.

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users