Jump to content

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Photo

Pytanie więźnia politycznego


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#21
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1,348 posts
  • LokalizacjaKraków

Gdy do dyspozycji tylko ziemia: pistolet i pompka na jednej ręce.

 

Gdy do dyspozycji ziemia i coś do podciągania: podciąganie na jednej ręce + pompka na jednej ręce (lub muscle up - zastępując oba pierwsze) + przysiad na jednej nodze

 

Na wytrzymałość: burpee i crawling.

 

 

W końcu fajny temat ;)


  • 0

...


#22
Struc

Struc

    Advanced Member

  • Zasłużony
  • 1,348 posts
  • LokalizacjaKraków

Było coś o kamieniach ;)

 

Czy wasz trening też ewoluuje w kierunku naturalnych przyrządów?

 

Zarzuciłem ostatnio trening na drążku i trenuje siłowo razem z bieganiem w parku.

 

Wygląda to tak: 30 min biegu, pistolety, różne podciągania na gałęziach i różne pompki.

 

Godzina takiego treningu w parku i jestem mega szczęśliwy :lol:


  • 0

...


#23
Kooneer

Kooneer

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 140 posts
  • LokalizacjaZabrze

Strucu, słyszałem, że nie powinno się najpierw robić cardio a potem siłówki. Nie powiem Ci dlaczego (znaczy, powiedziałbym, ale pewnie coś bym pomieszał:P), ale to źle działa i chyba przynosi odwrotne efekty.


  • 0

#24
Powadzi

Powadzi

    Wymówki domeną ludzi słabych

  • Administrator

  • 2,335 posts
  • LokalizacjaGorzów Wlkp
Zalezy od celu treningowego i intensywnosci cardio i silowego.

Ogolnie to 30 min lekkiego cardio to bardziej rozgrzewka niz trening, wiec nie rozwazalbym tego jako "zło".

Co innego ostry trening hiit calego ciala przez 30 min, a pozniej chec zrobienia masy treningiem silowym. Jedno wyklucza drugie.

wysłane za pomocą TapaTalk
  • 1

Piękno i siła, a nie pompa i masa


#25
JoteMSW

JoteMSW

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 239 posts
  • LokalizacjaLBC

pistolety i siłowy muscle up w l-sit szach mat :)


  • 0

#26
Pawel Gie

Pawel Gie

    fizjoterapeuta

  • Użytkownik
  • 61 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Propozycja ode mnie:

3 dni w tygodniu po 15 minut muscle up (góra push i pull) oraz pistolety (dół). Żeby wydoić z tych 15 minut jak najwięcej proponuję robić te dwa ćwiczenia na zmianę w niskopowtórzeniowych seriach zachowując między nimi jak najmniejszą przerwę.


  • 0

Blog o kalistenice i zdrowym stylu życia.

http://pawelgie.blogspot.com


#27
Xiaoyum

Xiaoyum

    Advanced Member

  • Bywalec
  • 1,010 posts
Zdecydowanie podciąganie na drążku szerokim nachwytem i pistolety :)
  • 0

#28
rafaR

rafaR

    Brak

  • Użytkownik
  • 1 posts

Podobnie jak autor postu brakuje mi czasu potrzebuje waszej pomocy w polaczeniu cwiczen.

 

Wlasnie ukonczylem 60 dni aerobiku (insenity max 30) od miesiaca dolaczylem program 100pompek i 50 podciagniec wykanczajac wszystko unoszeniem prostych nog 4x14 co minute.Pompki wykonuje co drugi dzien , podciagniecia robie w dniu wolnym od pompek KIEDY DOLACZYC DIPY?  Moja sprawnosc to 50 poprawnych pompek i 8 poprawnych podciagniec nachwytem.

 

Co proponujecie? Moim celem jest Muscle Up

 

z gory dziekuje za pomoc


  • 0

#29
Pablo1

Pablo1

    Advanced Member

  • Administrator
  • 3,444 posts

Jeśli celem jest MU to generalnie wymieniłbym zwykłe pompki na dipy lub wykonywałbym je naprzemiennie. Warto byłoby też opanować dipy na drążku. Przede wszystkim jednak trzeba praktykować sam ruch muscle upa, dipy czy podciągnięcia to jedynie pewna baza, bez której można się obejść.


  • 0

E = mc2
Efekty = motywacja * (ciężka praca)2
Enstein naprawdę był geniuszem.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users