Skocz do zawartości

Nasze strony:



Witamy na Kalistenika Polska
Zarejestruj się aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności które Ci oferujemy. Po rejestracji i zalogowaniu się będziesz mógł uczestniczyć w dyskusji, oceniać wątki, aktualizować statusy, tworzyć własne albumy w galerii, a także dokonywać zakupu w naszym sklepie!
Zaloguj się Zarejestruj się
Zdjęcie

Denis Minin

trening minin denis kalistenika pompki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Cygan9

Cygan9

    Advanced Member

  • Użytkownik
  • 157 postów

Witam . Ostatnio ogladałem filmiki z tym wlasnie gosciem . Wielu z was na pewno go kojarzy. Na jednym z filmikow pokazuje on jak cwiczy dipy z obciazeniem i ogolnie pompki z krazkiem na plecach . Jak myslicie a moze i wiecie jak wyglada jego trening ? Trenuje typowo silowo czy tez w inne dni trenuje rozne akrobacje?  Ja rowniez podciagam sie z obciazeniem i pompki tak samo , ale czy on trenuje nogi ? Na pewno tak , ale jakie cwiczenia wyonuje na nogi . Ja jestem typem czlowieka ze od razu patrze na nogi jak widze kogos umiesnionego . I tez od nog zaczynam swoj trening . Musze wiedziec ze mam silne i wysportowane nogi wtedy i lepiej sie czuje i jestem silniejszy . Mysle , ze on moze wykonywac pistolety , ale ja narazie nie jestem do tego wytrenowany . Zrobie jeden pistolet , ale pewnie slabo technicznie i moje kolana nie sa przygotowane .  Mam jeszcze pytanko  . Jak myslicie , jakie cwiczenia mogl bym wykonywac na nogi  ? Przysiady z krazkiem w rekach lub hantlem ? Chcialbym przygotowac odpowiednio nogi i z czasem probowac pistoletow . Nogi mam silne bo gralem w pilke 10 lat a od 3 lat na silce cwiczylem od poczatku nogi tak na marginesie moj rekord w przysiadzie to 105 kg 3 razy . Ale nie o to chodzi . Okad poznalem kalistenike postanowilem calkowicie odpuscic typowo kultyrystyczny trening i skupic sie na podstawowych cwiczeniach kalistenicznych . Wiec jakie cwiczenia oprocz wznosow , dipow ( ogolnie pompek ) podciagan moglbym wykonywac ? Sorki za bledy jezeli sa ale pisze na szybko bo musze isc do pracy :)


  • 0

90179e9fc7ee70e6aa686b4fdd9ef780.jpeg


#2
Storro

Storro

    Go KalistenikaPolska.pl!

  • Użytkownik
  • 18 postów

Przy pistoletach możesz robić smarowanie gwintów, tak żeby dojść do 5 powtórzeń, jak będziesz już dawał rade te 5 to możesz zacząć ćwiczyć normalnie pod siłe.


  • 1





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trening, minin, denis, kalistenika, pompki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych